EPF
Ładowarki do akumulatorów stosowanych w e-papierosach.
By czaja18
#45168
Witam
Nie polecam kupna ładowarki samochodowej do joye 510 w sklepie ecigar.pl ponieważ za 19zł dostajemy wtyczke do gniazdka samochodowego, kawałek kabla i wtyczke do ładowarki sieciowej.
To samo można by było zrobić za 6zł i 5 minut zabawy z lutownicą.
Gdyby w zestawie była "puszka" od ładowarki sieciowej nie miał bym zastrzeżeń.
Zastanawiam się czy czasem sprzedawca przez pomyłkę nie zapomniał mi zapakować owej puszeczki bo na fotce w sklepie jest.

Sam sklep mogę jednak polecić bo paczke została wysłana bardzo szybko i wszystko było dobrze zapakowane.
Awatar użytkownika
By Ament
#45599
Mialem podobnie tylko z ladowarka do DSE901. Ale widocznie w tej cenie jest tylko sam kabel z gniazdami.
By TheL
#46861
czaja18 pisze:Witam
Nie polecam kupna ładowarki samochodowej do joye 510 w sklepie ecigar.pl ponieważ za 19zł dostajemy wtyczke do gniazdka samochodowego, kawałek kabla i wtyczke do ładowarki sieciowej.
To samo można by było zrobić za 6zł i 5 minut zabawy z lutownicą.
Gdyby w zestawie była "puszka" od ładowarki sieciowej nie miał bym zastrzeżeń.
Zastanawiam się czy czasem sprzedawca przez pomyłkę nie zapomniał mi zapakować owej puszeczki bo na fotce w sklepie jest.

Sam sklep mogę jednak polecić bo paczke została wysłana bardzo szybko i wszystko było dobrze zapakowane.


a Co Ty chciałeś za 19 zł ? myślisz że każdy będzie się bawił lutownicą ? owszem za wspomniane 6 zł możesz sobie to sam zrobić jeśli masz podstawowe pojęcie o tym ale wątpię aby udało Ci się tak ładnie przylutować do tej małej wtyczki kabelek :)
dodam tylko że ja musiałem kupić innego typu kabelek 4 cm z 2 wtykami i on kosztował 280 zł :) ale jak się chce wygody to się płaci :D
Awatar użytkownika
By garuda
#193426
czy ta ładowarka jest kompatybilna z eGo?
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.