EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By MJ_Vape
#1925841
Vandy Vape BSKR MINI V3 MTL RTA czyli nowy atomizer RTA od popularnego producenta. Ale zanim sobie pomyślicie co nowego można wymyśleć pod RTA – im się to udało. Przekonajcie się!
Wygląd i konstrukcja

Obrazek

Vandy Vape BSKR MINI V3 MTL RTA jest przeznaczony do vapowania typowo sposobem MTL (usta-płuca). Dzięki temu świetnie sprawdzi się zarówno przy większych stężeniach nikotyny, jak i solach nikotynowych.

Obrazek

Na pewno dużym plusem tego atomizera jest możliwość powiększenia go z pojemności 2ml do 4ml. Są dostępne dwa rozmiary pyrexu do niego, a jeśli potrzebujesz coś bardziej wytrzymałego to w pudełku dołączony jest stalowy zamiennik szkła.

Obrazek

Uzupełnianie płynem odbywa się standardowo od góry.

Obrazek

Dla osób, które lubią pomajsterkować przy swoim urządzeniu, a także wykorzystać jego potencjał jak najlepiej producent również pomyślał o was. Poprzez ringi macie możliwość kontrolowania natężenia przepływu płynu do grzałki. Jest to przydatne jeżeli korzystacie z liquidów o różnych gęstościach.

Obrazek

Zamiast standardowej regulacji powietrza, tutaj w zestawie dostajecie 7 „tub” do wymiany – każda z inną średnicą otworu do przelotu powietrza.


Obrazek
Obrazek

Razem z atomizerem Vandy Vape BSKR MINI V3 MTL RTA w pudełku dostajemy 4 ustniki mtl. Z pewnością jest to ogromny plus, każdy wybierze ustnik odpowiedni dla niego.

Obrazek

W sprzedaży dostępne będzie 5 wersji kolorystycznych.

Obrazek

Nowy atomizer Vandy Vape BSKR MINI V3 MTL RTA to z pewnością RTA, które warto mieć w swojej kolekcji. Dzięki ogromnym możliwością regulacji wydobędziecie z niego wszystko co najlepsze.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.