EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By HMMMHA
#1926260
Hej nie dawno przerzuciłem się na palenie epapierosów ponieważ są one zdrowsze niż normalne papierosy. Zakupiłem jednego z tańszych epapierosów czyli oxva xlim pro za 150 zł. Paliłem go tak może przez 2 tygodnie i nagle zaczął pojawiać mi się problem, otóż nie mogę wziąć bucha ponieważ na ekranie epapierosa pojawia się taka świecąca na niebiesko lampeczka i napis "no atomizer". Spróbowałem jakiś poradnik na youtube jak to naprawić w którym było trzeba wyjąć grzałkę i ją wytrzeć watą, zrobiłem tak dokładnie jak jest na poradniku niestety nie zadziałało. Kolega który siedzi w epapierosach zdecydowanie dłużej niż ja polecił kupno nowej grzałki jednak obawiam się że to nie w grzałce jest problem tylko w czymś innym. Jeżeli ktoś ma podobny problem do mojego i go rozwiązał proszę o odpowiedź.
Awatar użytkownika
By creezzu
#1926270
Wymień kartridż/grzałkę na nowy która kosztuje do 20zł maksymalnie i jak nie będzie nadal działać to wtedy myśl o oddaniu sprzętu na gwarancje lub kupnie nowego.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.