EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By Nikodem8194
#1925384
Siema mam taki problem w dragu x, gdy go ładuje to jest ekran od ładowania lecz nie ładuje sie. z gory dzieki za pomoc
Awatar użytkownika
By creezzu
#1925655
Prawdopodobnie popsuta elektronika jeżeli masz wersję na zewnętrzny akumulator spróbuj naładować ładowarką do akumulatorów powinno pomóc. Zalecam też nie ładowanie e-papierosów kostkami do nowszych telefonów gdyż mają one na wyjściu zazwyczaj 2.0A lub więcej. Akumulatory li-io powinniśmy ładować według mnie najlepiej 0.5A do 1.0A max. Nie ładuję Ci najprawdopodobniej dlatego że zbyt mocną kostką ładowałeś i przegrzałeś elektronikę (mówię tutaj o ładowaniu przez wejście USB).
Awatar użytkownika
By marcos2
#1925657
creezzu pisze:Zalecam też nie ładowanie e-papierosów kostkami do nowszych telefonów gdyż mają one na wyjściu zazwyczaj 2.0A lub więcej. Akumulatory li-io powinniśmy ładować według mnie najlepiej 0.5A do 1.0A max. Nie ładuję Ci najprawdopodobniej dlatego że zbyt mocną kostką ładowałeś i przegrzałeś elektronikę (mówię tutaj o ładowaniu przez wejście USB).

Nie pleć człowieku bzdur.
Awatar użytkownika
By creezzu
#1925659
marcos2 pisze:Nie pleć człowieku bzdur.

Wyprowadzisz mnie z błędu w takim razie? Jeżeli pokazuję na wyświetlaczu informację o tym że sprzęt się ładuję a bateria nie ładuję się, musi być jakiś problem na płytce scalonej. Dla mnie są dwa wyjścia uszkodzona płytka scalona albo uszkodzony port usb. Bardziej stawiam na to pierwsze.
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.