EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By kamcio100
#1924984
Siemka. Widzę że forum coś jeszcze żyje, ale już chyba nie tak prężnie jak kiedyś. Aczkolwiek może pomożecie mi w kupnie czegoś teraz na powrót po kilku latach. Miałem przygodę z Iqosami itd, i ostatnio jak byłem w żabce to kupiłem sobie tą ich jednorazówkę. Zachciało mi się powrócić znowu do EP, i teraz pytanie moje brzmi co można teraz kupić, żeby już tych jednorazówek nie brać bo w sumie słabo to się opłaca. Jedynie co jest najlepsze w nich to to że, nie cieknie, nie siorbie liquidem, grzałka sie nie przepala.. i nie wiem jak to teraz z tymi solami itd, bo prawo sie lekko zmieniło od wtedy jak byłem jeszcze mocno w temacie :)
By Senegal
#1925099
Hej

Widzę, że jeszcze tu coś żyje.
Ja do tej pory ciągle wapuję, ile to już lat minęło? (ha ha sprawdziłem, rejestracja na forum 12 lat temu). Kompletnie nie wiem co się teraz dzieje ani w sprzęcie, ani liquidach ani regulacjach prawnych.
Zatrzymałem się na zasilaniu mechanicznym + kayfun v4/5, liquid 50/50 + kropelka aromatu tytoniowego, raz na rok zamawiam bazę nikotynową i tyle.
Jeśli są tu jeszcze jakieś dinozaury wapowania to pytanie głównie do nich (chociaż innych oczywiście nie wykluczam):
Czy na przestrzeni tych wszystkich lat pojawiła się jakaś "rewolucja" w wapowaniu? tj czy takiego użytkownika mechanika + kayfuna + samoróbki liquidu może coś zainteresować?

pozdrowienia
Freemax Maxus 3-potężny zestaw

https://i.ibb.co/Jmt1YMB/freemax-max[…]

https://www.vapepoland.pl/wp-content/[…]

https://www.vapepoland.pl/wp-content/[…]

https://www.vapepoland.pl/wp-content/[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.