EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Martinex
#1862250
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy istnieje jakiekolwiek ryzyko, że liquid, który dostał się do wnętrza moda, może spowodować zwarcie lub coś innego?
Posiadam Eleaf iStick Pico S i ostatnio zdarzyła mi się taka sytuacja, że schowałem e-papierosa do plecaka (oczywiście był wyłączony i zamknięty), a gdy go wyciągnąłem to był otwarty cap do zalewania liquidu, a cały e-papieros był mokry. Powycierałem go suchymi chusteczkami, lecz część liquidu dostało się do środka i widać to nawet pod ekranem, że jest.
Czy jest jakiś sposób, aby to wyczyścić, czy po prostu mam się tym nie przejmować?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1862251
Tydzień temu miałem podobnie,no może podobnie :P z plecaka wyrosłem
Rozkręć pico,wyjmij delikatnie elektronikę (uważaj na sprezynki pod przyciskami + i - ).
Potraktuj elektronike denaturatem,polej kilka razy,jak masz pędzelek z delikatnym włosiem to nie zaszkodzi pomyziać nim.
Ja mialem pod ręką sprężone powietrze,wystarczyło po akcji z denaturatem przedmuchać i poczekać parę godzin by mieć pewność że elektronika jest sucha.
Pico działa.
By Martinex
#1862254
Może lepiej będzie, jeśli zaniosę go do sklepu, gdzie kupiłem i tam mi go wyczyszczą.
Nie chcę nic zepsuć, mam go dopiero miesiąc, a tam będę miał pewność, że zrobią to lepiej :P
Awatar użytkownika
By bulit73
#1862296
wertjacek pisze:Potraktuj elektronike denaturatem,polej kilka razy,jak masz pędzelek z delikatnym włosiem to nie zaszkodzi pomyziać nim.

Denaturatu, to się używało za komuny :wink: Kup IPA ( Izopropanol ) i zrób to co kolega napisał.
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.