EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By Exeant
#1859057
Witam, jakieś 1.5 roku temu kupiłem EVICA VTWO MINI wraz z Cubisem.
Pobawiłem się tydzień i rzuciłem go do szafy.

Naszła mnie ochota na dymek więc postanowiłem go wyjąć, lecz przez 1.5 roku wiele sie zmieniło.

1. Czy eVic Vtwo Mini ma potencjał nadal ?
2. Jakiego tanka 70% chmura 30% smak, wraz z jaką grzałką najlepiej byłoby zakupić do 100zł ? Z Cubisa liquid lubi się wylewać/strzelać.
3. W jakim trybie najlepiej chmurzyć na grzałce SS316 0.5Ohm (15-30W i na jakich ustawieniach ? (aktualnie w trybie TC SS 30W, 280 stopni).
- Posiadam po za tą grzałką jeszcze QCS Coil i LVC Clapton 1.5Ohm
4. Gdzie najlepiej się zaopatrzyć w liquid, lub ile zyskałbym na zakupie bazy + premixów? Oczywiście jak przystało na wapera 0mg nikotyny :drinkb .
5. Ogniwo po tym czasie wydaje się raczej do wyrzucenia ? :)
Awatar użytkownika
By e_sat
#1859061
Nikt Tobie tutaj nie powie, że najlepszym parownikiem będzie ten lub inny, 1,5 roku temu zajarzyłeś w tym temacie i się tego trzymaj, szukaj, czytaj, ucz się. Podawanie Ci tego na tacy skończy się tak samo ja wtedy - wrzucisz wszystko do szafy....
Pewno nie uwierzysz, ale ja rok po tym jak zacząłem wapować, zacząłem czytać i się uczyć. Od 2014 roku nikt mi nie polecał, sam wybierałem atomizery, parowniki, RTA czy " góry " jak niektórzy nazywają. Do dzisiaj korzystam z tego, co sam znalazłem i mi odpowiada. To stare sprzęty w stylu rurka Nemesis, Kayfuny 3,1, k- 4, k -5, Pico S i to wszystko, ten sprzęt mi odpowiada i nie mam zamiaru szukać czegoś doskonalszego. Dla mnie to odpowiedniki analogów, na kolejne pytania nie odpowiem, musisz się w tym sam odnaleźć...
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.