EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Videt
#1858488
Witam potrzebuje jakiegoś atomizera , który wejdzie do baterii od ijusta S , lub grzałki pod smak(palę lq 3-6mg). Mój budżet to mniej więcej 100 zł choć chcę go maksymalnie ograniczyć . Palę rzadko ale jak palę to lubię dobrze czuć smak .Proszę o obiektywne komentarze , jeśli chodzi o e papierosy to się zbytnio na nich nie znam , co świadczy zakup Ijusta S :-P , Jeżeli jest post bardzo podobny do mojego to proszę o linka i o zamknięcie tego.
By bartek1989
#1858573
Za mniej więcej 100zł nie kupisz nic dobrego atomizery kosztują te co teraz wychodzą lub wyszły już 130-150zł chodź na stronie e-dym jest jakiś wybór za 100+zł ale do tego dochodzi jeszcze przesyłka są też inne strony z atomizerami zobacz jaki ciebie interesuje a potem recenzja na yt niektóre znajdziesz nawet po polsku


Regulamin Forum ( chyba wyjaśni powód moderacji i przyznania medalu za całokształt zasług)

III. Użytkowanie forum

1. Z wyjątkiem wyznaczonych działów na forum używamy języka polskiego, nazwa tematu oraz treść zawarta w postach musi być napisana zgodnie z jego zasadami (ortografia, interpunkcja, itd.). Niedozwolone jest nadużywanie pisania wielkimi literami, oraz powiększoną czcionką.


A więc...
D.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1858588
Dosyć.
Posprzątam i przyznam medal, choć olernie mi się nie chce z powodu upału.
Ale kolega tak na niego pracuje, że trzeba to docenić.
By Videt
#1858625
Czy warto przejść na meshowe grzałki , i czy do tego trzeba nowego atomizera?
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.