EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By Dziki@
#1851665
No to albo " chłopak miał oblizać z dłoni kilka kropli olejku do elektronicznego papierosa", albo "pojawiła się informacja o spożyciu "rozlanej zawartości wkładu do e-papierosa"".
Dość nieścisłe informacje, jak na nagłówek typu "Umarł przez e-papierosa!!! [ZDJĘCIA]"
Już nie wspomnę, ileż to ja się liquidu nachlałem, że o oblizywaniu mordy i palców nie wspomnę. :D
Dla mnie to trochę dęte info.
Awatar użytkownika
By domekrap
#1851667
Małolaty wapuja ogromne moce nikotyny 36,mg/ml to dla nich malo. Jak taki gnojek liznie tyle nikotyny a wczesniej sie jeszcze chmura chwalil to i koń nie wytrzyma takiej dawki nikotyny.
Ostatnio zmieniony 08 cze 2018, 13:10 przez domekrap, łącznie zmieniany 1 raz.
By Krasnal45
#1851668
Jakim trzeba być debilem, żeby takie idiotyzmy wypisywać???

edit:
domekrap pisze:Małolaty wapuja ogromne moce nikotyny 36,mg/ml to dla nich malo. Jak takignojek liznie tyle nikotyny a wczesniej sie jeszcze chmura chwalil to koń nie wytrzyma takiej dawki nikotyny.

Chyba trochę po bandzie pojechałeś :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 08 cze 2018, 13:13 przez Krasnal45, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1851669
Jak dla mnie taki portal informacyjny to jakaś fikcja. Tytuł info ..BOMBA, nie do końca pewne źródła informacji, a na końcu cyt. "Wykonane badania toksykologiczne nie potwierdziły obecności w organizmie substancji niedozwolonych."
Edit:
Prędzej mu serce stanęło z żalu po rozlanym liquidzie.
Awatar użytkownika
By Timi
#1851674
SuwMar pisze:Prędzej mu serce stanęło z żalu po rozlanym liquidzie.

W porównani do tego newsa, to jest prawdziwe dziennikarstwo na poziomie. :lol:
Awatar użytkownika
By Dziki@
#1851680
SuwMar pisze:Jak dla mnie taki portal informacyjny to jakaś fikcja. Tytuł info ..BOMBA, nie do końca pewne źródła informacji, a na końcu cyt. "Wykonane badania toksykologiczne nie potwierdziły obecności w organizmie substancji niedozwolonych."
Edit:
Prędzej mu serce stanęło z żalu po rozlanym liquidzie.

By nie wspomnieć, że dziś zamieścili te elektryzujące info, choć rzecz miała miejsce 17 maja. :D
Co do informacji o braku obecności niedozwolonych substancji, to w sumie dość logiczne.
Tak dramatyczne zdarzenie nie mogło być spowodowane dopalaczami, pewnie te epapierosy, panie!

PS. Ciekawe, czy badania wykazały wodę w płucach.
Bo w mózgu redaktora woda jest na bank.

"Prędzej mu serce stanęło z żalu po rozlanym liquidzie." I to jest najlepsze podsumowanie tej całej sytuacji. Sam nieraz tak mam. :D
By BezimiennyII
#1851685
Szczerze? Obstawiam, że moda liquidy CBD czy też pseudo CBD dotarła do Kutna. A szkoda, przez ten syf traci cała społeczność e - papierosowa.
Awatar użytkownika
By Dziki@
#1851690
Teraz dopiero się dowiedziałem o jakimś CBD, i możłiwej ew. przyczynie tej całej historii.
Wychodzi na to, że nawet jak jakiś przygłup wsadzi kumplowi efajka w oko(najoględniej ujmując), to będzie można napisać "Umarł przez epapierosa!".
I w jakimś stopniu, będzie to prawda.
Awatar użytkownika
By Timi
#1851693
Dziki@ pisze:Wychodzi na to, że nawet jak jakiś przygłup wsadzi kumplowi efajka w oko(najoględniej ujmując), to będzie można napisać "Umarł przez epapierosa!".

Eeeeeeee... tam. E-papieros najpierw oślepił, a później zabił.
To jest najprawdziwsze, nowoczesne dziennikarstwo :lol:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1851695
Zdelegalizować takie zabójcze urządzenie! To się musi skończyć. Leją takie, sikają i popuszczają. Góry walą spalenizną. Tak nie może być by chińskie produkty zabijały nasze dzieci.

Tekst jest chroniony prawami autorskimi. Wszelkie cytaty tylko po wyrażeniu zgody Prezesa na dalszą publikację.
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.