EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
Awatar użytkownika
By donjohn
#1833946
Poszukuję aromatów w typie 555 , prime 15 .
Przez dłuższy czas grany był aqua555 . Od pół roku molinberry camello - nie powiem zacny był ,ale niestety nie chcieli mi sellnać bezpośrednio z molinshop.com tym razem ,a ich resellerzy na PL są o doopę potłuc np: SoFly .
Prośba wielka ma ktoś namiary na tego typu arosy ?


pozdrawiam *SPAM*
Awatar użytkownika
By donjohn
#1833949
lincoln-prime-15-flavor-10ml-nova - ten mam na oku .. może ktoś testował ?


Byłam tu. D.
By berto
#1833986
vapelab Halo - Timber
W zapachu według mnie to jest prime15 a w smaku na razie nie wiem, leżaking. :mrgreen:


I tu też byłam. D.
Awatar użytkownika
By dynamoix
#1834000
lepetitvapoteur concentrate-prime-15-halo jeżeli zalecane 25 % Cię nie odrzuci to zamawiaj :)

I tu też zajrzałam. D.
Awatar użytkownika
By boqu86
#1834039
MaiArt wprowadził aromacik Cyfry Trzy inspirowany 555. Znając jakość ich produktów, myślę że warto spróbować :)
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1834069
boqu86 pisze:MaiArt wprowadził aromacik Cyfry Trzy inspirowany 555. Znając jakość ich produktów, myślę że warto spróbować :)

Znając jakość ich produktów, myślę że wręcz przeciwnie, nie warto.
Awatar użytkownika
By arturbig
#1834074
STRUNA pisze:
boqu86 pisze:MaiArt wprowadził aromacik Cyfry Trzy inspirowany 555. Znając jakość ich produktów, myślę że warto spróbować :)

Znając jakość ich produktów, myślę że wręcz przeciwnie, n8e warto.

Jestem tego samego zdania .
Awatar użytkownika
By Superlux
#1834131
Dżonuś, morduchno Ty moja...żyjesz *BOR* - Vapelab ma w zapowiedziach, podobno od 5go lutego ma być na pokładzie. Cena i wydajność budzą optymizm, niestety nie próbowałem...ja nie od tytek :mrgreen:

vapelab Diy And Vap - 555

Tu również byłam. D.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1834168
A cóż to za zbiór przekierowań wszelkich Panowie sobie tu urządzili?
Więcej tego nie było?
Toż to jakaś linkownia normalnie a przy tym i reklama sklepu, który nomen omen, ma u nas swoją sekcję w której sam pięknie, ślicznie i wspaniale może się promować.
Jak jeszcze raz takie cudo tu zobaczę, to medalami będę rzucać niczym strzałkami do celu. :twisted:


donjohn- "Morduchna" tymczasem po tak długiej przerwie zapomniał co to jest edycja. :roll:
No kochani, podpadliście na całego. *BOR*
Awatar użytkownika
By donjohn
#1834203
Dzięki mordeczki - spróbuje coś wykminić , bo doopa z tytkami ogółem - jakieś sweet gufna wszędzie , premixy shoty - ebe :lol:
Dorota zapomniałem o cenzurze na forum - przykładnie dej warna
Edyta : Krasnal to nie był błagalny post ;)
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.