EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1774960
Drugi aku Cię uratuje jak np box niespodziewanie nawali lub parownik w jakiś sposób się uszkodzi?
Zapas sprzętu to podstawa.
Nie mam na myśli chorobowego wręcz zapasu ( jaki mam ja), ale podstawowy po prostu powinien być.
Awatar użytkownika
By Herrwolf
#1774967
Hortstik pisze:6mg to chyba najoptymalniej. Mam tylko 1 sprzęt jak na razie. Chmurze na 45W. Najgorsze tylko co zauważyłem, że zsczynam sie przyzwyczajać do 6 i znowu przestaje czuć kopa


Nie zwiększaj mocy liquidu. Kolega z forum podpowiedział mi (i to działa) zakraplanie bazy o wiekszej mocy przez ustnik bezpośrednio na grzałkę. Kup buteleczkę mocnej bazy (18-24) i jak nie możesz zaspokoić głodu, wpuść kilka kropelek. Doraźnie zdaje egzamin. Ja wkraplam 36mg (2-4 kropelki), gdy mam rzuty, by zapalić analoga - szczęście coraz rzadziej.

Co do sprzętu, to koniecznie drugie zasilanie i parownik. To była męka - nawijać pierwsze w życiu dual coile na jedynym parowniku, a tu ciśnie :), a tu cieknie, itp...
By Hortstik
#1774973
No zastosuje sie do waszych porad. Przejde na kompa po robocie to uzupełnienie profil( z tapatalka nie da rady) wpadbie wyplata to bede polować na coś na bazarze. Coś na robienie własnych grzaleczek. Jestem na forum od kilku dni dopiero. Ale ogolnie w ecigach siedzę juz trochę. Tyljo nigdzie sie nie udzielem : )

Wyklikane z Szajsunga
Awatar użytkownika
By Uomatko
#1775446
DRAgon pisze:Ja bym proponował zostać przy 127.0.0.1 i zforłardować 53 na trawnik (czyli TO forum) - jak lubisz takie porównania. Problem bowiem polega na tym, że sprzedawcy (nie wszyscy, ale z pewnej sieci wysepek - moje wrażenie - prawie(?) wszyscy), zachwalą Ci to, co powinieneś u nich kupić. A chodzi o to, abyś sam (spróbował?) wiedzieć/się dowiedzieć czego chcesz i potrzebujesz, na podstawie własnych doświadczeń i wyczytanych prywatnych( :!: ) opinii innych ludzi. (...)


Zgadzam się, a porównanie bardzo fajne ;) Nie mam powodów nie ufać temu sprzedawcy. Jest konkretny, wydaje się znać na rzeczy, a sam na następcę mojego P1 PRO zaproponował (zresztą też bardzo fajny) zestawik sporo tańszy niż Pico, o ile się nie mylę eGo AIO. Jak widać pytam tu i ówdzie, a sprzedawca tylko potwierdził to, co piszą Koledzy z forum. Póki co, muszę polegać na opiniach innych. Z pewnością z czasem i zdobytym doświadczeniem wszystko się zmieni.

Mam już trochę swoich spostrzeżeń a najważniejsze to to, że P1 PRO mnie nie zadawala. Potrafię się tym inhalować po tank na godzinę (1,5ml, 12-stki, różne smaki + mieszanki). Co ciekawe, wciąż dokucza mi kaszel ale nikotyna nie przytkala mnie nawet jednen raz :/ Niby czytalem coś o regenerujacej się śluzuwce, jakis odrastajacych "włoskach" które moga powodować kaszel, ale to już w środę bedzie drugi tydzien bez siekiery. Może błędem było przejście od razu na eP, bo odkąd mam eP zwykłego papierosa nie dotknalem.

Pale usta-pluca i stricte do płuc. Do dna płuc niby większe chmurki ale smaku jak na lekarstwo. Za to jest go (smaku) znacznie więcej gdy ciągnę jednocześnie wydmuchujac nosem, tak maks do mostka, kiedy substancja przemyka sobie jakby z tyłu gardła do nosa i letko podrapie. O, tak to mógłbym i parę minut gdyby nie odlaczalo zasilania ;)

Fakt, LQ kupuję te najtańsze, takie z dziwnymi nazwami, jak "Lesna Zaba" czy tam jakies inne "szmugler" czy "masz go fpysku" -,- po 8 zł za 15ml, ale ponoć jakbym nawet chciał coś lepszej jakości to grzejnik tego nie zniesie bo się weźmie i zatka i jeszcze wybuchnie jak 7-ka Samsunga. Staram się unikać jakis wynalazków typu smażone lody, ciepłe kluchy, flaki z olejem czy choćby pierogi ruskie w tartej bułce...ponoć te owocowe mniej szkodliwe.

Pozdrawiam
Paweł
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.