EPF
Co z czym i jak mieszać.
Awatar użytkownika
By drivefast4d
#165970
Pytanie do domorosłych bimbrowników: :)
Czy komuś udało się wymieszać jakieś aromaty, żeby uzyskać smak ekstra mocnych, sportów czy innych klubowych?
Taka mieszanka na specjalne okazje by mi się przydała.
:)
Awatar użytkownika
By marcon13
#165983
szukaj na forum Radomskie a'la Scob, a co do mocnych to bodajże kijan5 chwalił się w wątku z przepisami na liquidy
Awatar użytkownika
By amment
#167906
Ja tam nie wierzę, żeby mieszając kilka tytoniowych aromatów udało się stworzyć coś lepszego, testowałem te aromaty osobno i były "słabe". Jak chcesz coś papierosowego to tylko Desert Ship z serii ITA, dla mnie dobre proporcje to 2 krople na ml + 1 kropla ph-minus na każde 5ml i koniecznie tydzień leżakowania przed użyciem.
Awatar użytkownika
By MONTERMC
#169297
JA polecam ci dodanie olejku tytoniowego/nikotynowego od TL
Jedyna póki co mocna rzecz.
Polecam też Maxboro Ultimate, Camel i virginie choć tej ostatniej trzeba dużo żeby smak był mocny
Awatar użytkownika
By Pollux
#175653
Łaaa. Spróbujemy :D Jakbym kumpli górników takim mózgotrzepem, potraktował to wszyscy by się przerzucili. :D
Awatar użytkownika
By esnaider
#177445
amment pisze:Ja tam nie wierzę, żeby mieszając kilka tytoniowych aromatów udało się stworzyć coś lepszego, testowałem te aromaty osobno i były "słabe". Jak chcesz coś papierosowego to tylko Desert Ship z serii ITA, dla mnie dobre proporcje to 2 krople na ml + 1 kropla ph-minus na każde 5ml i koniecznie tydzień leżakowania przed użyciem.


Dziś kupiłem kartomka z Desert Ship medium, ja pier..., nie wiem czy jeszcze dam radę się zmusić do palenia tego.
To prawie jak "Żitany", gardło mi zdarły a smak, to używana opona od Stara polana smołą ;).
Znaczy się polecam dla ekstremistów :).

To jest moje subiektywne odczucie, zaznaczam.
Awatar użytkownika
By ambicja
#177475
Hej. Ja ostatnio robiłem mix tytoniowy, wyszedł mi fajny smaczek - oto przepis na 5 ml :
3,5ml bazy [ja miałem 18stke na pg]
1,4 ml gliceryny aptecznej
0,4 ml spirytusu
2 krople Dark Vapure , 3 kr Virgini , 4 kr Maxboro Ultimate.

Smak ma bardzo tytoniowy , podoba mi się i chyba będę sobie taki robił w większych ilościach. Następnym razem muszę zamówić u inawery mocniejszą bazę bo ta 18stka coś dla mnie słaba jest.
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.