EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
By witekjwp23
#1736419
Cześć mam pytanko odnośnie aromatu o smaku arbuza. Zna ktos taki aromat co będzie smakiem przypominał smak arbuza od liqueenu?
Z góry dzięki ;)
By witekjwp23
#1736421
Właśnie czytałem o nim i opinie są bardziej negatywne (chemiczny smak)
Kupowałem rownież dużo liquidow innych firm i żaden nie przypominał smakiem liqueenu :/
By Jarek1079
#1736425
ja mam on inawery tego arbuza i tez nie przypomina to co paliłem od liqueen
Awatar użytkownika
By SAS
#1736426
Nie miałem arbuza z liqueen, ale mi najbardziej podszedł arbuz z Molinbeery.

Wysłane z Sony Z 3
By witekjwp23
#1736427
A miałeś jakies inne aromaty arbuza zeby porównać ewentualnie czy przypomina trochę liqueen?
Awatar użytkownika
By marki51
#1736430
SAS pisze:Nie miałem arbuza z liqueen, ale mi najbardziej podszedł arbuz z Molinbeery.

Wysłane z Sony Z 3

Potwierdzam - arbuz jest bardzo dobry.
Awatar użytkownika
By habek
#1736434
Ja właśnie wapuję arbuza z Mai Art - Polecam lecz porownania z liqueen nie posiadam

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
By witekjwp23
#1736528
Miałem zamiar kupić aromat od Capelli double watermelon (o ile sie nie mylę)
Mogę prosić o opinię na temat tego aromatu?
By Krasnal45
#1736585
Ludzie! Zdajcie sobie sprawę z tego,że każdy ma nieco inne kubki smakowe i każdy preferuje jednak inne smaki. Jednemu ogórki, drugiemu ogrodnika córki....
Trudno również porównywać smaki jednego rodzaju a od różnych producentów. Jednemu spasuje arbuz z Molinberry, drugiemu od MaiArta. Dodatkowo, jeżeli ktoś powiedzmy przyzwyczaił swoje kubki do sików Liquina, to potem siłą rzeczy trudno mu będzie zaakceptować smak innego producenta, choćby był faktycznie lepszy i bardziej do smaku naturalnego zbliżony, przez innych ubóstwiany. To naprawdę sprawa bardzo indywidualna i dopóki sam osobiście, drogi autorze tematu, nie spróbujesz, to wszystkie te opisy i polecenia są o kant dupy rozwalić...
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1736660
Mi wszystkie aromaty arbuzowe smakują bardziej melonem. Najbardziej smakował mi ten z FA. Albo ten z TPA w połączeniu z ogórkiem :)
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.