EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
By redneck95b
#1716060
Witam. Od dwoch dni jestem posiadaczem evica vtc mini oraz parownika atlantis aspire 2, ale do sedna....nie czuje smaku liquidu, grzalka 0.3...liquid to p1 oraz dr.jack. pale na power...co może być nie tak?
Awatar użytkownika
By miron52
#1716073
I te liquidy na jednej grzałce smakowałeś ? Spróbuj grzałkę 0.5om albo 1 om.
Awatar użytkownika
By anal_destroyer
#1716077
redneck95b pisze:co może być nie tak?


Mnóstwo rzeczy: za duża moc, a tym samym duża chmura, a brak smaku; druty grzałki mogą dotykać obudowy; grzałka może być spitolona; lq słabej jakości?
Obejrzyj grzałkę, pobaw się mocą (zmniejsz trochę), spróbuj na innej grzałce, wypróbuj inny lq, wymyj grzałkę i cały parownik.
Awatar użytkownika
By Deletor
#1716080
Tak ogólnie to nie spodziewał bym się cudów... Dobre 4 lata wapowałem LQ wysepkowy i smak był dla mnie tylko obrazkiem na opakowaniu. Dopiero jak zacząłem sam mieszać to czuję smaki i na nowo poznaję świat :p

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
By redneck95b
#1717276
Zmieniłem grzałkę na 0.5 Ohm, wymyłem cały parownik i dalej to samo...nie bardzo czuć smak liquidu, może jeszcze ktos cos doradzi?
Awatar użytkownika
By Deletor
#1717321
Bardzo trafne i często się zdaża że LQ czuć dobrze powiedzmy do połowy zbiorniczka później nic.
Po sobie zauważyłem że np wieczorem jak umyje zeby, smak jest dużo intensywniejszy. Nie trwa to długo, bo jak się przyssam do boxa to pół godziny i znów to samo.
Tak samo pracuje na produkcji, występuje coś takiego jak mgła olejową, ja nie czuję kompletnie nic w domu słyszę że śmierdzi odemnie na kilometr.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.