EPF
Modernizacje e-papierosów i akcesoriów przez forumowiczów.
Awatar użytkownika
By czaro862
#163269
Dzis jak dokonywałem sekcji na healcie zauwazylem fajna rzecz. Standardowa ładowarka healta ta usb pasuje gwintem do atomizera joye , i takim to trafem pale se przy kompie bezposrednio poprzez port . Wymaga jeszcze dopracowania , mowa tu o przełonczniku jakims bo troche denerwujace jest odpinanie usb po kazdym buhu , pasuje to tez do zestawu samochodowego , Mozne w ten sposub palic bez zuzywania baterii ,dym piękny ,kop równiez. Polecam

Co jak co ale poprawił mi sie humor ze jednak cos działa z tego healta i mozna to wykorzystac :)

Jezeli ktos juz tak robił i wiazały sie z tym jakies negatywne skutki to wdzieczny byłbym za informacje
Awatar użytkownika
By czaro862
#163301
Hmm specjalista zadnym nie jestem , ładowarka od healta jest w dwóch elementach jeden to wtyczka do gniazdka z portem usb , i drugi to sam czysty kabelek usb z koncowka do ktorej wkreca sie baterie . Skoro jest to tak skonstruowane to dlaczego nie mozna by samego kabla podlaczyc bezposrednio do portu usb .

Poprostu zamiast bateri healtha wkrecam atomizer z katridzem i podlanczam do usb jak narazie portow w kompie nie pali ani w lapie ani w stacjonarnym . Co do kabelka nie wiem jakie daje napiecie bo nie ma zadnych oznaczen
Awatar użytkownika
By mario44
#163307
czaro862 pisze:Poprostu zamiast bateri healtha wkrecam atomizer z katridzem i podlanczam do usb jak narazie portow w kompie nie pali ani w lapie ani w stacjonarnym . Co do kabelka nie wiem jakie daje napiecie bo nie ma zadnych oznaczen


No tak, ale bateria podlaczona do tego kabelka pobiera bardzo maly prad podczas ladowania, natomiast atomizer to prad rzedu kilku amper, a wiec nie wiem jak port USB w komputerze pozwala na takie obciazenie? Chyba, ze pobierasz prad prosto z zasilacza.
By PiotrG
#169626
U mnie działa bez najmniejszych problemów. Faktycznie trochę za wysokie napięcie ale ten problem rozwiązuje dioda 1N5822 (kosztuje 1zł) wpięta w kabel w kierunku przewodzenia - jeszcze jakiś włącznik i jest ok.
Ja paliłem tak jak padł mi health a nie dostałem jeszcze kabelka 510. Paliłem na kartomkach. Uciążliwe tylko wyciaganie wtyczki po każdym machu :-). Sądzę że sprawa obciążalności portu USB jest typowo techniczna - zależna ok kompa. Ja ma DELL-a - stacjonarny i jest ok, można tak jarać. Docelowo myślę jednak o zasilaczu sieciowym żebym mógł palić jak mam wyłączony komputer.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.