EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By sliwa404
#1086118
Witam koleżanki i kolegów.

Mam mały problemik, zamówionko mam do opłacenia, więc przelew zrobić na PayPal chciałem. No i klikam sobie - Błyskawiczny, robię wszystko jak zawsze, tylko że pierwszy raz robiłem to z EuroBanku - zawsze z PKO BP. No i wklepałem wszystko, przeniosło mnie do strony banku. Tam o dziwo wszystko już uzupełnione, tylko kwota i TOKEN do wpisania. No to robię co trzeba, zarzucam tam 160zł, klikam wyślij i jak zawsze sprawdzam czy na PayPalu jest kasa. No i mija tak 10 minut, 30 minut i cały dzień a kasy brak. Przelew robiony o 10 godzinie rano. W historii przelewów w banku ewidentnie jest napisane, że data wykonania to dzisiaj - zostało trochę mało tego dzisiaj, a banki nie pracują już pare godzin, więc zaczynam się martwić. Zawsze błyskawiczny był błyskawiczny. Co śmieszne - po 30 minutach jak nie przechodziło dla sprawdzenia zrobiłem sobie przelew z EuroBanku do PKO BP, przelew dotarł przed 15. No i teraz mam problem, bo kasa z konta zeszła, na PayPalu saldo się nie zmieniło a ja lekko zmartwiony nie wiem co robić.

Miał ktoś taką sytuację? Wie o co chodzi? Prosiłbym o pomoc, bo nie ukrywam, że te 160zł to dla mnie teraz jak na wagę złota, Ba! Nawet jakby to było mniej, to też pieniądz i tak szkoda trochę olać sprawę.
Awatar użytkownika
By Kszywho
#1086125
A co na to wszystko mówi regulamin PayPal? Jaki sobie zastrzegają czas zaksięgowania wpłaty?
Awatar użytkownika
By sliwa404
#1086127
Z tego co przed chwilą na SB dowiedziałem się od kolegi Grzegorza z e-płyny.pl to nie można doładowywać błyskawicznie konta z konta bankowego firmowego. I tutaj był najprawdopodobnie mój błąd. Czyli otrzymam zwrot zapewne. Mimo wszystko dzięki za chęci pomocy Kszywho :D
By Wapujemy
#1086228
Doładować konto PP możesz tylko z konta które jest dokładnie na te same dane co konto PP. Z firmowego nigdy nie przechodzą powinieneś dostać od razu maila że transakcja została odrzucona a kasa wraca od 1 do 7 dni.
By labik
#1692543
Odkopuję! *SPAM*

Płacąc bezpośrednio kartą debetową/kredytową z konta schodzi kasa po bardzo dobrym kursie dla mnie.
Płacąc tą samą kartą tyle, że poprzez PayPal już przelicza mi po niekorzystnym kursie (albo to jakaś prowizja dla PP?). Rachunek karty jest w PLN. Chciałbym płacić poprzez PayPal ze względu na ubezpieczenie transakcji.

Da rade coś tam przestawić żeby przez PP pobierało z karty tyle co bezpośrednia płatność kartą? *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By cannonn
#1692547
Paypal ma swoje prowizje i nie unikniesz tego, że kwota jest wyższa.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.