EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
By korasek
#1675645
Witam
Tak jak w tytule, w sobotę zdiagnozowano u naszego ośmio letniego Labradora tą wlaśnie chorobę dodatkowo arytmię serca, migotanie przedsionków i nie pracującą lewą komore serca.
Pies przyjmuje aktualnie Digoxin Teva dwa razy dziennie po dwie tabletki i Cardisure 2x1 10mg. Pies po lekach czuje się bardzo dobrze, nie ma kaszlu woda nigdzie się nie zbiera.
Czy ktoś z was miał podobne problemy ze swoim pupilem ? Jak dawał radę przejść przez tą nieuleczalną chorobe? Jak długo żyje się z tym schorzeniem?
Za każdą odpowiedz w tym temacie będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Tina45
#1688876
korasek pisze:Witam
Tak jak w tytule, w sobotę zdiagnozowano u naszego ośmio letniego Labradora tą wlaśnie chorobę dodatkowo arytmię serca, migotanie przedsionków i nie pracującą lewą komore serca.
Pies przyjmuje aktualnie Digoxin Teva dwa razy dziennie po dwie tabletki i Cardisure 2x1 10mg. Pies po lekach czuje się bardzo dobrze, nie ma kaszlu woda nigdzie się nie zbiera.
Czy ktoś z was miał podobne problemy ze swoim pupilem ? Jak dawał radę przejść przez tą nieuleczalną chorobe? Jak długo żyje się z tym schorzeniem?
Za każdą odpowiedz w tym temacie będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam

Jak się czuje twój pupil?
Pies mojego sąsiada cierpiał na tą chorobę, odszedł po 3 miesiącach, ale już był w złym stanie jak postawiono diagnozę.
Jeśli choroba jest wykryta odpowiednio wcześnie, to taki pies, przy przyjmowaniu leków, może żyć dłużej.
Sama jestem włascicielką Goldena, rasa też tą chorobą zagrożona i trzymam rękę na pulsie.
By korasek
#1691406
Pies czuje się lepiej, dawka leków została zmniejszona. Okazało się że pies nie ma wady wrodzonej tylko po prostu tarczyca zaczeła chwilowo niedomagać stąd właśnie nagle pojawiły się problemy z sercem, ponieważ pies byl pod stałym nadzorem weterynarza i nigdy nie bylo problemów kardiologicznych. Rostrzeń niestety już zostanie ale jeśli poradzimy sobie z tarczycą to piesek jeszcze troszkę z nami pożyje.
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.