EPF
Awatar użytkownika
By Rolnik
#1529922
Nowe zapowiedzi i pre-order








pzdr
rolnik
Awatar użytkownika
By jacekgothic
#1529938
A tutaj film jak ryżowy "testuje" :lol:
Przycisk power wciskany na sekundę a nie do odcięcia, żeby przypadkiem bawełny nie zjarać :lol:
Awatar użytkownika
By Xerozkota
#1529968
kanger się rozpędza ze swoimi zabawkami, bardzo fajnie, chociaż mogliby zrobić nowy parownik zamiast kilku identycznych boksów. 70w z wbudowanymi akusami widziałem kilka dni temu, a teraz 200w i 120w w preorderze.
By zwii
#1531308
Xerozkota pisze:kanger się rozpędza ze swoimi zabawkami, bardzo fajnie, chociaż mogliby zrobić nowy parownik zamiast kilku identycznych boksów. 70w z wbudowanymi akusami widziałem kilka dni temu, a teraz 200w i 120w w preorderze.


Ten wariant był do przewidzenia :lol: Osobiście uważam że Wiesiek w kategorii "tanie 200w" względem tej pozycji nie będzie miało sobie równych i pojawi się u wielu osób, bo boxow "tanie 200w" ostatnio jak po deszczu. Fakt mogliby wypuscic podobnego bestsellera jak Subtank.

Btw, pamiętam dzień kiedy dostałem swojego Suboxa i aż się łezka w oku kręci jak widzę teraz brata na sterydach...
By k73
#1544882
Po Nowym Roku, cena pod trzy stówki.

Na zagranicznych forach z tych, co są zainteresowani, większość deklaruje, że będzie brać 120W. I słusznie, bo to realny parametr, a i po co komu 200W, zwłaszcza, że te 200W na dwóch akusach to złudzenie... Ale że Polak lubi się łudzić i do tego jeszcze chwalić się tym, co ma, więc w Polsce na pewno będą szły 200W.

Rozsądni i świadomi czekają cierpliwie na styczniową premierę Siga 200W lcd, nowego mocnego IPV lub Smy lcd touch, a do tego czasu mocne półprodukty typu Fuchai200, WismecRX200 czy KBox200 mają w założeniu chinoli wydrenować z ludzi kasę, ile się da, przed nadchodzącym chińskim nowym rokiem i prawie miesiącem bez przychodu...
Awatar użytkownika
By SAS
#1549827
Dotarł do mnie dziś KBOX 200W. Sam bym go nie kupił bo nie potrzeba mi 200W ale ja go wygrałem w konkursie kangera :zakrecony .

Według instrukcji kontrola temperatury obsługuje druty: Ni200, Ti, NiCr, SS.

Nie testowałem go jeszcze,dotarł 30 minut temu.
Zdjęcia są robione telefonem.











By Nijo
#1549858
Napisz jak sie sprawdza. Bo zastanawiam sie pomiedzy xcube mini. Latwiej bedzie to sprzedac w przyszlosci ludziom co szukaja tylko chmury i watow...
Awatar użytkownika
By SAS
#1564342
Pobawiłem siebie nim i jest nawet ok. Bardzo prosty w obsłudze, kontrola temperatury jak na moje odczucia działa ok. Oczywiście ja mam tylko drut SS 316L i 304 i daje rade. Nie robiłem żadnych testów, to tylko odczucia podczas codziennego użytku. Nie posiada dodatkowych nastaw w trybie TC sam dobiera waty. Przy grzałce 0.5ohm podawał około 25W - 30W. Jest dość lekki bez akumulatorków 133g z aku w środku 222g a z przykręconym do tego Hurricane 306g. Ogólnie to nigdy nie podobało mi się wzornictwo kangera a ja lubię mieć coś ładnego dlatego prawdopodobnie go sprzedam.
Awatar użytkownika
By przemase30
#1571961
Dotarło i do mnie.

Lekki i zgrabny.
Działa całkiem fajnie
TC realizuje ciekawie. W trybie Nichrome realizuje tc na kanthalu.
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1571981
przemase30 pisze:Dotarło i do mnie.

Lekki i zgrabny.
Działa całkiem fajnie
TC realizuje ciekawie. W trybie Nichrome realizuje tc na kanthalu.


Chyba w ni200... i masz efekt placebo, że działa TC na kanthalu.
Awatar użytkownika
By przemase30
#1572141
Niestety to działanie takie na sztukę.

Do 200 St nawet sobie to jakoś radziło.
Powyżej pożar.
By krzynio000
#1682991
Witam.
Chciałbym zakupić sobie Kboxa i znalazłem aukcje na allegro

Oferowany box jest w zestawie z Subtankiem mini za cenę 249 zł. Czy taka cena nie jest za niska za oferowany zestaw? Obawiam się czy może to być jakaś podróbka?
Czy ktoś mógłby mi pomóc i powiedzieć czy warto kupić ten zestaw czy trzymać się z daleka od tej aukcji?
Pozdrawiam i proszę o pomoc:)
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1684058
Radzę uważać na alledrogo - 90% to podróbki. Szukaj w polecanych sklepach.
Cena też trochę za niska.
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.