EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
Awatar użytkownika
By Figur
#1677052
Witam,

Od wczoraj jestem posiadaczem takiego o to klona:

Obrazek

Obrazek

Skusiła mnie cena oraz zawartość zestawu i muszę przyznać, że warto było zaryzykować. Jestem bardzo mile zaskoczony jakością wykonania jak również dbałością o szczegóły (np. uszczelka przy otworach do nalewania liquidu). Łatwość w montowaniu setupów oraz wygodne napełnianie wpływają na bardzo pozytywny odbiór tego parownika. Jedyne do czego się można przyczepić (ale to już ogromne czepialstwo) to to, że parownik lekko czuć olejem po wyjęciu z pudełka. Porządna kąpiel w ciepłej wodzie z płynem do mycia naczyń załatwia sprawę. O smaku jaki można uzyskać z tego maleństwa nie będę się rozpisywał bo każdy ma swoje własne preferencje, jednak dla mnie clapton 0,5 ohm, 37,5w robi robotę :piwo :D .
Awatar użytkownika
By dywersant
#1677112
Jak się prezentuje izolator pod postem plus? Pytam bo w innym klonie rozlecial sie na kawalki.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Figur
#1677118
Wydaje mi się, że wykonanie izolatora jest dobre. Dobrze spasowany, po odkręceniu dolnego pinu trzymającego post stoi bardzo mocno i pewnie a po oględzinach podczas pierwszej kąpieli nie zauważyłem żadnych pęknięć bądź przebarwień spowodowanych złym odlaniem.
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.