EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
By Qcur
#1593717
Witam, jaka firma produkuje najlepszy aromat o smaku Cola? zastanawiam się nad inawera lub Atmos Lab
By Dymon
#1593737
Cola z inawera smakuje jak lizaki chupachups o tym smaku :) Mi podpasowalo 20 kropel na 10ml

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
By Dork
#1593766
Dymon pisze:Cola z inawera smakuje jak lizaki chupachups o tym smaku :) Mi podpasowalo 20 kropel na 10ml

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Z tej inawery to miałeś koncentrat, czy aromat?:)

Tapnięte z Sony Xperia Z3
By Dymon
#1593771
Aromat, na koncentracie przy takim stężeniu to bym się zerzygal na tęczowo xd

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
By Dork
#1593776
No właśnie dlatego byłem strasznie zdziwiony bo aktualnie aromatu coli nie widzę :mrgreen:

Tapnięte z Sony Xperia Z3
Awatar użytkownika
By TooCruel
#1593863
Zdecydowanie Atmos... na inne typu Inawera szkoda każdej złotówki...
Awatar użytkownika
By ObiOneM
#1594290
Ja jeszcze Ci doradzę żebyś robił ten liquid w szklanych butelkach bo się możesz zdziwić. U mnie miesiąc po zrobieniu liquid smakował dobrze a po odleżeniu trzech miesięcy smakował plastikiem(ja testowałem aromat inawery)
By smilee
#1654985
Podbije temat bo też chętnie bym jakąś smaczna cole zmieszal.

Przy Okazji zamówienia wziąłem na próbę FlavourArt - zły nie jest ale smakuje jak haribo o smaku coli a nie jak cola.

Co poradzić, faktycznie tylko atmos?
By smilee
#1654998
Jak tam z wydajnością bo 16pln za Flaszkę to sporo więcej niż inne firmy - to jakiś koncentrat czy normalnie okolice 10% dawkowanie?
By k02a
#1655159
Molinberry uzywam, innych nie probowalem
By smilee
#1658635
Zacząłem smakować atmos cola cola - lepsza niż inne, ale to nadal bardziej haribo niż coca cola :-D
Awatar użytkownika
By Boszu
#1658706
Cola z Inawery... No cóż...
Pierwszy raz gdy zrobiłem, zachwycałem się! Super mi smakowało! Mimo iż smakowało lizakami colowymi :P Ale było dobre i smaczne!
Później 3x rozrabiałem ten lq. I już ani trochę mi nie smakował! A sam aromat leży już z dobre teraz pół roku.
I smaku prawdziwej coca coli nie da się raczej odwzorować, bo trzeba by stworzyć coś, co oddawało by te wszystkie "bąbelki" ^^
By smilee
#1658716
Prawie dekadę temu jak zaczynałem wapowac był Liquid cola firmy colinss - on smakował niemal jak oryginał więc da się Bardziej zbliżyć...
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.