EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1456223
No więc tak. Od jakiegoś czasu co weekend staram się zrobić przynajmniej ok. 120km na rowerze. Może jest to niedużo ale jak na moją kondycję i chęci jest to życiowy sukces w ruszaniu dupy z domu.

Moglibyście polecić mi jakieś miejsca warte uwagi w okolicach Oświęcimia, Lędzin, Katowic, Tychów?
Szukałam na mapach i w przewodnikach, jest tego trochę, ale może wy macie jakieś swoje ulubione miejscówki?
By jq0o
#1456235
.kokakola pisze:No więc tak. Od jakiegoś czasu co weekend staram się zrobić przynajmniej ok. 120km na rowerze. Może jest to niedużo.....

No nie mogę- wpędzasz mnie w kompleksy i zapewne połowę tego forum- 120 km to nawet autem mi się nie chce :?
Awatar użytkownika
By snoopher
#1456237
:oops: wstyd, tylko 100-110 tygodniowo, ale jeszcze siłownia jest więc luz.

Co do np Katowic to dobrze też jest po prostu jeździć po ścieżkach i zwiedzać miasto.
Mój sposób na poznawanie jakiś tras: jedziesz, gdzie Ci się droga podoba i jest przejezdna, skręcasz to tu, to tam, a jak się zgubisz to odpalasz GPS i wracasz do domu.
Awatar użytkownika
By Faja
#1456246
I to jest najlepsza rada :-), zależy jaki rower.
Awatar użytkownika
By 4nine
#1456266
Ja zapraszam na Dolny Śląsk - Góry Sowie skrywają wiele tajemnic, teren jest mieszany, więc jak się zmęczysz wjeżdżając pod wzniesienie to odpoczniesz zjeżdżając z niego itp.
W drodze powrotnej będziesz mieć z górki to wpadnij do Wrocka :D

PS. jak 120km dla Ciebie to niewiele to dałem "grubszą" propozycje :D
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1456282
Na przyszły sezon planuję zaopatrzyć się w sakwy, namiot i śmignąć sobie do rodzinnego miasta, Jelenia Góra, jakieś 370km, myślę, że w 3-4 dni się wyrobię.

120km to niedużo, 60km dziennie to trasa na 4-5 godzin łącznie z kilkoma postojami.

A pytam was dlatego, że może znajdzie się inna propozycja niż zamki i kościoły :lol:

-- [scalono] 25 sie 2015, o 18:01 --

Faja pisze:zależy jaki rower.


Ja śmigam na Jupiter Kingu przerobionym na milion sposobów. No taka typowa szosówka, którą ostatnio próbowałam jeździć po kamieniach i tylko dzięki oponom z wkładką antyprzebiciową nie straciłam obydwu dętek.
Awatar użytkownika
By Hunka
#1456367
.kokakola pisze:
A pytam was dlatego, że może znajdzie się inna propozycja niż zamki i kościoły :lol:
Przyjedź do Krakowa i zaproś mopa do parku na wiewiórki :mrgreen:
By djMarco
#1652987
Hej. Poszukuję dobrego, mocnego światła do roweru pod "prądnice". Najlepiej coś na LED. Możecie coś polecić? Na allegro są jakieś światła AXA. Warto to kupić?

http://allegro.pl/akcesoria-oswietlenie ... o-1-1-0510

Wysłane z mojego PRO 5 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1652989
Nie lepiej byłoby zainwestować w coś na akumulatory 18650?
Osobiście mogę ci polecić Convoy S2+

Awatar użytkownika
By .kokakola
#1653004
W takim razie może Busch & Muller Lumotec Lyt Senso Plus ci podejdzie.
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1653198
A to już myślę, że powinieneś sam zdecydować, poczytać recenzje i opinie ludzi. Ja mogę ci tylko powiedzieć, że Senso Plus na pewno się sprawdzi i nie będzie z tym problemów o ile ci to ktoś dobrze podłączy.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.