EPF
Co z czym i jak mieszać.
By pawel1615
#164099
witam. na wstępie chce powiedzieć, że wiem o tym, że w przepisach było to podawane, ale chce sie upewnic, więc prosze o krótka odpowiedz i moderator moze zamknąć temat.

otóż. jesli chce zrobic zakupu u inawery to do zrobienia liquidu wystarczy mi np.: .GLIKOL 1.2 PROPLYENOWY - 100 ml. , gliceryna z apteki, VG. BIOBAZA 3,8mg/ml. poj. 60 ml, jakies aromaty i ewentualnie jakies zakraplacze albo cos w tym stylu.? nic wiecej nie potrzeba?

jeszcze mam pytanko czemu na tl roztwór bazowy kosztuje 30zł za 80ml, a na inawera tylko 6zł za 60ml. one sie jakoś rożnią?
By Pilot353
#164107
Różnica cen bazy związana jest z różnicą mocy. Na TL pewnie nie ma przecinka między cyframi.
W aptece dokup strzykawkę, jak nie masz pustych pojemników na liquid to możesz w inawerze dokupić. Określ też sobie jaką moc chcesz palić.
Awatar użytkownika
By navegare
#164109
Różnią się. Jeden jest 36 (trzydzieści sześć), drugi 3,8 (trzy i osiem dziesiątych).
Baza PG + glikol+gliceryna+aromaty. Lub baza VG (słabsza, od razu docelowej mocy)+aromaty.
Strzykawki lub pipety. Butelki.
By pawel1615
#164118
navegare pisze:Różnią się. Jeden jest 36 (trzydzieści sześć), drugi 3,8 (trzy i osiem dziesiątych).
Baza PG + glikol+gliceryna+aromaty. Lub baza VG (słabsza, od razu docelowej mocy)+aromaty.
Strzykawki lub pipety. Butelki.

czyli najlepiej roztwór bazowy z tl (E-liquid Roztwór Bazowy 80g moc 36mg), Glikol propylenowy 140g z tl, Gliceryna roślinna 90g z tl, jakies aromaty najlepiej z inawery bo tam jakis wiekszy wybór. moze taki zestaw byc?

a ta baza VG to zawiera od razu: Baza PG + glikol+gliceryna?
Awatar użytkownika
By StaryChemik
#164122
Pawle - może nie spodoba Ci się to, co napiszę, ale czuję się w obowiązku coś takiego powiedzieć.
Piszesz, że chcesz się upewnić, a tak naprawdę nie masz absolutnie zielonego pojęcia o tym wszystkim. Ani o składzie bazy, ani o stężeniach ani o niczym, co jest tak naprawdę niezbędne.
Jako stary i doświadczony człowiek proszę Cię - daj sobie spokój z robieniem własnych płynów, bo możesz przypadkowo zrobić sobie krzywdę. Kupuj płyny gotowe - tak będzie dla Ciebie najlepiej. W tzw. międzyczasie poczytaj, poucz się. To naprawdę nie jest zabawa, to jest Twoje zdrowie, a być może i życie.
I piszę to śmiertelnie poważnie!
By pawel1615
#164128
StaryChemik pisze:Pawle - może nie spodoba Ci się to, co napiszę, ale czuję się w obowiązku coś takiego powiedzieć.
Piszesz, że chcesz się upewnić, a tak naprawdę nie masz absolutnie zielonego pojęcia o tym wszystkim. Ani o składzie bazy, ani o stężeniach ani o niczym, co jest tak naprawdę niezbędne.
Jako stary i doświadczony człowiek proszę Cię - daj sobie spokój z robieniem własnych płynów, bo możesz przypadkowo zrobić sobie krzywdę. Kupuj płyny gotowe - tak będzie dla Ciebie najlepiej. W tzw. międzyczasie poczytaj, poucz się. To naprawdę nie jest zabawa, to jest Twoje zdrowie, a być może i życie.
I piszę to śmiertelnie poważnie!

za kulturalną szczerość nie mam sie co obrażać ;) po prostu mojemu tacie kończy 60ml sie liquidu, który dostał razem z e-petkiem i chce mu zamówić i sam cos skombinować. Te upewnianie to tyczyło sie tego, że w jakimś temacie był po prostu przepis na własny liquid i chciałem sie upewnić czy to co wypisałem to wystarczy do skomponowania płynu, abym nie musiał drugi raz dokupować :zakrecony Oczywiście przed komponowaniem tego wszystkiego jeszcze sporo doczytam.
Awatar użytkownika
By navegare
#164150
VG jest VG. Może jednak najpierw doczytaj? Bez tego nie zrozumiesz podstawowych informacji podanych w sklepie.
I stale będziesz pytał. A wszystko tu jest, nawet w miarę w jednym miejscu.
Jest tyle promocji na gotowe liquidy, że parę dni Cię nie zbawi.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.