EPF
Awatar użytkownika
By kubadadej
#1321164
The Herakles

Kolejny z subohmowych wynalazków. Podobno zabójca Atlantisa. Grzałki 0.6ohm?



Obrazek
Awatar użytkownika
By Piwo85
#1389988
Ma ktoś może heraklesa? Jestem strasznie ciekaw jak sie sprawuje


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
By Damian G
#1407701
Jest juz podobno Herakles v2, czekam może któryś ze sklepów w Pl będzie mieć , to chętnie kupię.
Awatar użytkownika
By meshuggah1975
#1426732
Czy ktoś jest posiadaczem Heraclesa i byłby łaskaw podzielić się wrażeniami z jego użytkowania?
By aqqryq
#1622895
Z tego co zauważyłem jest kilka parowników o nazwie Herakles (hydra, plus i bez dodatkowej nazwy też) jak mniemam są też między nimi jakieś różnice. Czy kupując grzałkę która opisana jest jako zespół grzewczy do Heraklesa sense hydra będzie ona pasowała do innych Heraklesów czy nie. Jeżeli mogę prosić o odpowiedź osoby które przetestowały już takie możliwości to będę bardzo wdzięczny. Teoretykom dziękuję. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By TooCruel
#1622905
aqqryq pisze:Czy kupując grzałkę która opisana jest jako zespół grzewczy do Heraklesa sense hydra będzie ona pasowała do innych Heraklesów czy nie.

... nie :) / dosłownie linijkę wyżej padło to samo pytanie (ale wątek jest dość rozbudowany i łatwo je przeoczyć).
By aqqryq
#1622913
TooCruel pisze:
aqqryq pisze:Czy kupując grzałkę która opisana jest jako zespół grzewczy do Heraklesa sense hydra będzie ona pasowała do innych Heraklesów czy nie.

... nie :) / dosłownie linijkę wyżej padło to samo pytanie (ale wątek jest dość rozbudowany i łatwo je przeoczyć).


Mea culpa, mea maxima culpa. Jakoś mi to umknęło :) Ehhh święta pewnie jeszcze krążą w moich żyłach. Dziękuję za nakierowanie :) Pozdrawiam.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.