EPF
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1483670
Nowa zabawka od Sigelei. Box z kontrolą temperatury, oraz zakresem regulacji od 5W - 40W.

Specyfikacja techniczna na stronie producenta






A tu filmik z prototypem :)

Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1483693
To da się zrobić klapkę na zawiaskach i na magnesikach??? *BOJE SIE* Ojejku, ale nieprawdopodobna innowacja, niesamowita technologia przyszłości! :|
Niesamowite jest też to, że udało się wyprodukować boksa pod marką Sigelei który ma dość obłe kształty. :|
W Mini30W oblazły mi przyciski z chromu, tu są identyczne. :|
Ciekawe jak z konektorem na czajnik. Wygląda na SS z pływającym pinem +... No taki chciałbym.
Napis na obudowie typowo badziewny i typowa wiocha, nie lubię takich "markowych" napisów. :? Szkarada :shock:

Fajny. Parametry satysfakcjonujące, o ile TC działa prawidłowo.
Awatar użytkownika
By Ormo
#1483711
Zepsulo pisze:Napis na obudowie typowo badziewny i typowa wiocha, nie lubię takich "markowych" napisów. :? Szkarada :shock:


A mnie się to to podobuje ;) Ciekawe jak z ceną :P

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
By Rbl
#1483821
To samo co 75 z tego co widzę tylko okrojone do 40 żeby ludzie nie krzyczeli ze im akus za szybko pada :D Pewnie ze 100zł tańszy będzie no i z gorszych materiałów. A na video prezentuje typ od asmodusa czyli można być już pewnym że to oni odpowiadają za chip tak samo jak w 75.


Sigelei ostatnio dużo tych boxów wydaje hym
Awatar użytkownika
By domekrap
#1483839
Ciekawa zabawka. Szkoda tylko że niedostępna w naszych sklepach. Parametry wystarczające.
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1488290
Toż to 40 watowy 75W.
Jak pisze Zepsulo. Kosmiczna technologia zawitała wreszcie do boxów. Zawsze zastanawiałem się czemu klapka baterii jest niczym nie polączona z korpusem prócz magnesów. Zamiast robić zawiasy, to kombinują jeden przez drugiego mocniejsze magnesy, więcej magnesów, szyny, bolce itp.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By kudlatyEOS
#1512502

Trochę informacji :)
By Tomek05413
#1517738
Wiadomo czy sa przewidziane jakies etui do niego,czy bedzie tak jak w przypadku sigelei 30mini
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1517747
Ma w zestawie biały silikon. Przynajmniej egzemplarze testowane w USA.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By Tomek05413
#1517754
Wiem,chodzi mi o to czy beda w sprzedazy bo np. Sigelei 30w mini nie ma do tej pory...
Awatar użytkownika
By tstss
#1519454
Sigelei sprzedawany w edymie ma silikon, smycz i kabelek usb.
Jak na razie pierwsze wrazenie-rewelacyjny:)
Wszystko dobrze spasowane i działa jak powinno.
Awatar użytkownika
By Jajacek2
#1519781
A jak jest z TC na kanthalu, działa normalnie? Jak z poborem mocy?
Awatar użytkownika
By tstss
#1519783
Albo ja obsługiwać tego ustrojstwa nie umie, albo na Kanthal tc nie działa - nie zauważam różnicy.
Mi do tego wystarczają waty.
Ale różnica na subtanku z grzałką 1.2om i ustawie 12-14w
w porównaniu do istick 50 jest odczuwalna.
Awatar użytkownika
By erbis
#1519796
tstss pisze:na Kanthal tc nie działa

Dokładnie tak. Do TC potrzebna jest grzałka niklowa.
Awatar użytkownika
By Jajacek2
#1519966
tstss pisze:Albo ja obsługiwać tego ustrojstwa nie umie, albo na Kanthal tc nie działa - nie zauważam różnicy.
Mi do tego wystarczają waty.
Ale różnica na subtanku z grzałką 1.2om i ustawie 12-14w
w porównaniu do istick 50 jest odczuwalna.

Thx za informacje, a jak jest osadzony pierścień do wkręcania parownika? Czy parownik nie rysuje obudowy?
Awatar użytkownika
By tstss
#1519974
Tu się wzbili na wyżyny w porównaniu z modelem 30w.
Dokreciwszy subtanka czy Tfv4 jest pół milimetra w lufcie.

tzn dokręcania się do konca-ten srebrny pierścień z gwintem wystaje ponad. Jakieś 0, 2mm ;)
Awatar użytkownika
By Jajacek2
#1531694
Mam to zasilanie od kilku dni, ale nie mogę dojść do tego jak zmienić orientację wyświetlacza. Jest taka możliwość, czy nie ma?
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1622798
Mam tego ancymona od kilku dni. Zastąpił dużego już i ciężkiego 75W. Kształt i wielkość rewelacja. Minimalnie większy od Evica VTC mini. Klapka baterii na zawiasie, to super rzecz. Lakier bardzo dobrej jakości. Gruba warstwa, równo położona i ładnie błyszczy. Układ na ekranie identyczny jak w 75W. Przyciski nie grzechoczą i ładnie klikają. Całość jest zmontowana bardzo precyzyjnie i ma się poczucie mega solidności.
Niestety box ma minusy. Po pierwsze elektronika wyczuwalnie gorsza (inna) niż w 75W. Tamten miał przy naciśnięciu "fire" wyraźny impuls "preheat" przynajmniej w trybie Power i to było fajne. Tutaj sygnał jest płaski i występuje minimalny lag. Do tego wydaje mi się, że zaniża trochę moc. Na TC jeszcze nie testowałem. Elektronika firmy SXtech, ta sama, która występuje w SnowWolf mini. Jest to firma należąca do Asmodus. Ogólnie zła nie jest. Sygnał w trybie Power wydaje się być stabilny i smaży bardzo konkrentnie.
Mało miejsca na akumulator, trzeba się nagimnastykować, żeby go włożyć - zniszczyłem sobie lekko koszulkę akusa... Ekran minimalnie krzywo osadzony, ale da się przeżyć. Parowniki wkręcają się ze szparą około 1mm nad gwintem.
Reasumując - sprzęt ok, ale to już nie to samo co poprzednie Sigi. Jestem prawie zupełnie zadowolony :)



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.