EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
By Jurand
#1614420
Dzisiejszy pobyt w Stolycy i oczekiwanie na pociąg "umilałem" sobie włóczeniem się po dworcu.
I oto w oczy rzuciło mi się to:




Normalnie jakbym cofnął się w czasie do 2010 roku, kiedy to kupowałem takie na Alledrogo. Oczom nie wierzyłem, że to jeszcze jest w sprzedaży. Normalnie kartomizery i bateria z gwintem 510... Szok!

Kusiło: Z czystej ciekawości - dla porównania jak to wypada przy współczesnej technologii może bym i kupił, ale ta cena....Kosmos. Dwa kartomizery, nedzna bateryjka i ładowarka usb za 70 dych... A już 50 zeta za 5 kartomizerów mnie prawie zabiło. Toż w 2010 roku taniej było, a to nowość i szczyt techniki była... No ja po prostu nie wierzę, że ktoś to jeszcze kupuje. E-papierosowa epoka kamienia łupanego...
A może to jest sprzedawane jako eksponaty muzealne i dlatego takie drogie?

A najbardziej mnie rozwalił ten napis: "Numer 1 w USA"
Kulam i długo to jeszcze potrwa :D
Awatar użytkownika
By Peter007
#1614429
Gdybyś mógł cofnąć się w czasie to nie zakładaj tego tematu i przejrzyj forum.
By Jurand
#1614494
No przeprszam. Zapomniałem, że tu można tylko hejtoeać Ajdżasta i pośmiać się z Wajpa..

Wystukane mobilnie. Literówki niezamierzone :)
By gourmet
#1614500
Widzisz, gdybyś był zaplanował nieco lepiej pobyt, niecały kwadrans spacerem od Centralnego (bo chyba tam myszkowałeś) jest salon e-dymu. Popróbowałbyś liquidy, pomacał sprzęt, porozmawiał albo tylko posiedział w fachowym klimacie.
By Dork
#1614511
Nie sądziłem, że za temat w hydeparku też można spotkać się z hejtami.
Co do tematu, w moim mieście na wysepce dalej są jakieś słabe egony za 200zl ;p

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By razvizion
#1614768
gourmet pisze:Widzisz, gdybyś był zaplanował nieco lepiej pobyt, niecały kwadrans spacerem od Centralnego (bo chyba tam myszkowałeś) jest salon e-dymu. Popróbowałbyś liquidy, pomacał sprzęt, porozmawiał albo tylko posiedział w fachowym klimacie.

Jest tam na czym usiąść, bo chyba mi umknęło :D


Sent from mobile.
Awatar użytkownika
By saradonin
#1614778
Dork pisze:Nie sądziłem, że za temat w hydeparku też można spotkać się z hejtami.
Co do tematu, w moim mieście na wysepce dalej są jakieś słabe egony za 200zl ;p
To jeszcze nie najgorsza oferta ;P
Zeszłego roku, niecałe 100m od mego miejsca pracy, nieopodal lokalizacji gdzie dawniej znajdowało się targowisko, a pozostały z niego tylko grupki czerwononosych cwaniaczków szmuglujących na winklach to i owo (papierosy/spirytus/ciało), działalność usługowo-handlową prowadziła też grupa narodowości prawdopodobnie romskiej oferująca wraz z wróżbami, firankami i perfumami najnowsze osiągnięcie rynku e-papierosów - oryginalny eHealth za jedyne 250zł!
Na drwiący uśmiech pojawiający się mimowolnie w odpowiedzi na taką niepowtarzalną ofertę padała indywidualnie dobrana oferta promocyjna "panie, drogo? no to 125!". Nie zastanawiać się, brać!

O taki, gdyby ktoś nie kojarzył:
Obrazek
Awatar użytkownika
By Peter007
#1614948
Dork pisze:Nie sądziłem, że za temat w hydeparku też można spotkać się z hejtami.
Co do tematu, w moim mieście na wysepce dalej są jakieś słabe egony za 200zl ;p

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Nie hejtami tylko o takich "nowinkach" wiadomo od dawna i gdybyś zainteresował się tym co się dzieje w sprawie obostrzeń dla EIN to wiedziałbyś, że niedługo taki sprzęt zaleje cały kraj.
By Jurand
#1615556
@saradonin
Ja takiego pieknego pudełka do Health'a nie miałem. Smuteczek....

Wystukane mobilnie. Literówki niezamierzone :)
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.