EPF
Awatar użytkownika
By lukiboss2
#1605301
Przeglądając amerykańskie grupy na FB natknąłem się na tego tanka i moim zdaniem jest to duży przełom, jeśli chodzi o wytwornice dymu z tankiem.

Info :

Są dostępne 2 wersje : 25mm i 30mm, pierwsza o pojemności 6-7ml i druga 10-11ml.
Wersja 25mm posiada dziury o średnicy 2.5mm a 30mm aż 3mm.
Nie mogę obecnie znaleźć średnicy bazy, ale wiem tyle że w wersji 30mm jest ona większa niż w zwykłych driperach na 22mm, więc po prostu przyjmijmy że jest ona ogromna, w porównaniu z innymi tankami.
Jedyny minus? Cena, ,,mniejsza'' wersja 65$, większa 75$.

Niestety nie stać mnie na takie atrakcje, więc czekam na klona.
Moim zdaniem to bardzo ciekawy pomysł, z racji tego że obecnie robi się boxy o dużych wymiarach [np. rx200] gdzie nie ma przymusu korzystania z tanków o średnicy 22mm.
Awatar użytkownika
By kudlatyEOS
#1605445
Obecnie na rynku brakuje ciekawych atomizerów pod 25 mm. Sam się nad nim zastanawiałem aby podpiąć go pod RX200.
Jedyny problem to odkręcanie górnego dekla ( czarny ), ze względu na brak nacięć. LQ rozwiązany inaczej niż np: griffin czy crius, jednak dzięki takiemu rozwiązaniu unikamy pocenia przy pierścieniu LQ.



Awatar użytkownika
By Wolf
#1605450
Jest jeden problem w tym parownikiem...
W USA dostepny jest "falami", raz wszystkie vape-shopy go maja, innym razem nie ma go nikt.
W Europie jest jeszcze wiekszy problem z dostepnoscia, kilka razy zapisywalem sie na powiadomienie o dostepnosci w dwoch sklepach z UK, ktore niby maja go w swojej ofercie, raz powiadomili mnie ze maja czarny 25 i srebrny 30, a ja akurat chce srebrny 25, wiec nadal czekam az pojawi sie gdzies w Europie wersja srebrna 25.

Generalnie, szukam czegos co da podobny przeciag i baze pod budowe wielkosci Velocity RDA, ale z tankiem minimum 5ml.
Wychodzi na to ze obecnie na rynku te warunki spelnia jedynie VCMT i nowy Hastur RDTA.
Hastur juz do mnie jedzie, VCMT trudno zdobyc, a na klony bym nie liczyl, bo parownik jest mocno niszowy...
By ice423
#1607348
W Polsce będzie problem z dostępnością. Pytałem się w kilku sklepach o wersję 30mm i mówili, że albo dystrybutor nie ma tego parownika w ofercie, albo wersje 30mm nie są planowane. A szkoda. Chyba zostaje tylko zamawianie z zagranicy, chociaż patrząc na dostępność w sklepach zagranicznych też jest ciężko.
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.