EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By VRil
#1570944
Mam do Was prośbę -pytanie odnośnie wysyłania ,odbierania wiadmości na facebook-u .

Wczoraj zrobiłem coś odwrotnego niż powinno się robić -tak mi się wydaje :)

Wysłalem wiadomość do osoby której nie mam w "znajomych " a dopiero potem wysłałem zaproszenie do grona znajomych które zostało przyjętę przez ta osobę .

-Co się stało z tą wiadomością która została dostarczona jeśli nie byliśmy jeszcze w znajomości ?
-Czy wiadomość została odczytana przez tą osobę a jeśli tak to jest to w jakiś sposób zaznaczone w postaci potwierdzenia odczytania czy coś w tym rodzaju ?
-Czy może trafiła do katalogu typu "spam" lub "inne" a osoba odbierająca nie dostała powiadomienia o " nowej wiadomości " ?

Z góry wielkie dzięki za wszelką pomoc :)
By Mariusz_B
#1570956
Wszystko zależy od konfiguracji "prywatności" ( o ile można o niej mówić w przypadku FB) jej konta, jeżeli pozostawiła ustawienia domyślne to istnieje szansa na powiadomienie o wiadomości, w folderze "inne".
Awatar użytkownika
By VRil
#1570972
Dzięki :)

@ tinOFbeer - Widomość raczej była dość powiedzmy intymnie krępująca obydwie strony więc głupio by mi było spytać czy ta osoba to przeczytała :)

@ Mariusz _B Czyli jeśli by tak było jak napisałeś to raczej nic nie zrobię i muszę liczyć tylko na to że przeczytała wiadomość i mam czekać na odpowiedź o ile
ja dostanę lub liczyć na to że w przypadku jeśli nie dostała powiadomienia a wiadomość trafiła do "inne" że tam kiedyś zajrzy i ją odczyta - zgadza się ?
By Slasher
#1570980
Jak korzysta z Messenger'a na telefonie to powiadomienie dostała. Informacja o przeczytaniu tejże wiadomości pojawi się w okienku czatu na Twoim profilu.

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By VRil
#1570997
Dzięki :)

Chyba nie ma ponieważ przy zdjęciu nie ma ikonki Messengera jest tylko ikonka Facebooka i pyta się czy mam wysłać zaproszenie do korzystania z aplikacji dla tej osoby .

Cóż pozostaje tylko czekać i liczyć na łud szczęścia że zajrzy do "inne" lub może wykombinować jakąś inną wiadomość :)
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.