EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
Awatar użytkownika
By PanPuzon
#156163
Dzisiaj dostałem paczuszkę z Joye510 i zacząłem go testować. Długo wapowałem, aż w końcu zaczęła mnie boleć głowa. Odłożyłem papierosa. Nie palę go już ze 2 godziny, a głowa wciąż boli. I nie jest to ból związany z samym przedawkowaniem.
--
To nieprzyjemny nerwoból skroni i oczodołu, który ma związek ze źle zrobionym kolczykiem kilka lat temu (kolczyk w brwi przekłuty za blisko nerwu). Często pobolewa mnie w takie dni jak dzisiaj - deszczowe, z niskim ciśnieniem atmosferycznym. Nie jestem więc pewien, czy moje złe samopoczucie wynika tylko ze złej pogody, czy może e-p mógł te objawy nasilić. Szczerze mówiąc dawno nie czułem tak ostrego bólu skroni i oczodołu :(

Co myślicie?
By user
#156166
Myślę, że n talie pytanie może odpowiedzieć lekarz specjalista.
Myślę też, że zbyt wiele objawów jest wiązanych z e-p.
Awatar użytkownika
By Alfonso Perez
#156192
jedno jest pewne wszyscy początkujący, wszelkie problemy, uczulenia, zawroty głowy, ciśnienie, wypadanie włosów, rośnięcie paznokci :lol: od razu zrzucają na e-papierosa, proszę nie popadajmy w paranoje!
Awatar użytkownika
By romeoo
#156200
Alfonso Perez pisze:jedno jest pewne wszyscy początkujący, wszelkie problemy, uczulenia, zawroty głowy, ciśnienie, wypadanie włosów, rośnięcie paznokci :lol: od razu zrzucają na e-papierosa, proszę nie popadajmy w paranoje!


Zgadzam się w 100% Najczęściej są to objawy odstawienia analogów ,a nie e-palenia.

Jedyny objaw negatywny e-palenia jaki u siebie zauważyłem to nagminne próby chmurzenia z cienkopisa Stabilo gdy siedzę przy kompie :D ,taki czarny jak moja 510-tka. :lol: Po chwili gdy dostane nerwa,że znowu batka padła dociera do mnie co w zębach trzymam. :D
Awatar użytkownika
By Tusia
#156242
Bardzo proszę nie zakładać nowych tematów jeśli takie już istnieją na forum :!: :!: :!:
Była ta sprawa już omawiana z kolegą tu :arrow: viewtopic.php?f=138&t=7837
O bólach głowy już jest tu :arrow: Spory problem z e-paleniem - boląca głowa ...
Do już istniejącego tematu dopisujemy swoje spostrzeżenia, obawy, pytania mając na uwadze to :arrow: viewtopic.php?f=46&t=5267 (ważne w dziale "E-Palenie a zdrowie?").
Pozwala to osobom szukającym informacji łatwiej do nich dotrzeć.
Jeśli ma być porządek to wszyscy musimy o to zadbać.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.