EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
By robcio22
#1552975
Jakie macie postanowienia noworoczne? Ciekawi mnie czy ktoś ma podobne do mojego. Co prawda nie noworoczne, ale myślę, że oryginalne no i terminem zbliżone do Nowego Roku. W lutym mam chrzest synka. Prezenty na chrzciny to raczej kupują goście, ale ja chcę również swojemu synkowi sprawić miłą niespodziankę. Postanowiłem, że od lutego rzucę palenie zwykłych papierosów. Jak będzie mi ciężko wytrzymywać to sprawię sobie e-papierosa, ale mam nadzieję, że wytrzymam, bo teraz mam kogoś dla kogo warto rzucić :) I mam nadzieje pokazać mojej żonie, że się da (bo też pali). A Wy co tam sobie postanowiliście? :D Coś podobnego może? *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By toska
#1552997
Moje postanowienia są takie najzwyklejsze a niektóre próżne :mrgreen:

1 nie przytyć ani kilograma ( to akurat jest proste )
2 nie zapalić analoga ( to akurat jest prostsze niż 1 postanowienie )
3 przeżyć 2 operacje i wyglądać zajebiaszczo ( niezależne ode mła )
4 ograniczyć zakupoholizm związany z e-papierosami ( to będzie cud )
Awatar użytkownika
By Gosia77
#1557163
W tym roku postanowiłam na dobre rzucić palenie i przerzucić się na e-faję dlatego w październiku już zaczęłam wapować by się przyzwyczaić do nowej formy palenia.
Awatar użytkownika
By miron52
#1557180
Ja coś sobie postanowiłem w Sylwestra tuz przed północą, ale teraz nie mogę sobie przypomnieć co to było.
Awatar użytkownika
By jch-root
#1557194
Czesio obiecało sobie, że z Nowym Rokiem, zaniecha "offtopowania" :P Tradycji stało się zadość i znowu mu nie wyszło :P :cygaro:
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.