EPF
Awatar użytkownika
By se55ba
#1378282
O ile dobrze pamiętam to z RDA mamy dostępne micro i makro o pojemnościach 0.7ml i 1.4ml.
Rewelacyjny czajniczek i aż dziwne, że ze swoją maleńką komorą, super smaczkiem i przystępną ceną nie ma u nas wielkiego wzięcia :(

Tąpnięte z Centrum Dowodzenia Wszechświatem.
Awatar użytkownika
By robcie2
#1378537
se55ba pisze:O ile dobrze pamiętam to z RDA mamy dostępne micro i makro o pojemnościach 0.7ml i 1.4ml.
Rewelacyjny czajniczek i aż dziwne, że ze swoją maleńką komorą, super smaczkiem i przystępną ceną nie ma u nas wielkiego wzięcia :(

Tąpnięte z Centrum Dowodzenia Wszechświatem.


prawie dobrze pamietasz :D mamy MICRO-1.4ml i NANO 0.7ml oraz NECTAR TANK o poj. 2.9ml
/nie wspominałem nic o Nano bo go nie mam i niestety nie miałem okazji nim się pobawić/
Awatar użytkownika
By se55ba
#1378541
W zasadzie w Tanku baza jest identyczna jak w RDA ale widzę różnicę w Capie.
Robcie2 czy odczucia smakowe takie same?

Tąpnięte z Centrum Dowodzenia Wszechświatem.
Awatar użytkownika
By robcie2
#1378566
se55ba pisze:W zasadzie w Tanku baza jest identyczna jak w RDA ale widzę różnicę w Capie.
Robcie2 czy odczucia smakowe takie same?

Tąpnięte z Centrum Dowodzenia Wszechświatem.


Bazy sa identyczne,cap w Tanku jest wyższy,czyli komora spalania wieksza,nie ma roznicy,oba parowniczki bardzo łatwe i super oddaja smak.
Oprocz parowników godne polecenia jest tez zasilanie "Colibri" colibri-mod-by-amerpoint-t87186.html .
Awatar użytkownika
By cough
#1453851
a takie pytanko czy kanał powietrzny jest połączony jakoś z pinem? chodzi mi po głowie przeróbka na bf, i zastanawiam się czy da się
By rav3k
#1506474
I jak ten tank sie sprawdza? Jakies opinie? Szukam jakiegos malucha i z tego co widze to albo nectar albo goblin, goblin wiekszosc pozytywow aczkolwiek to napelnianie baniaczka przy tej pojemnosci troche nie wygodne... A jak to tutaj wyglada?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1507036
rav3k pisze:I jak ten tank sie sprawdza? Jakies opinie? Szukam jakiegos malucha i z tego co widze to albo nectar albo goblin, goblin wiekszosc pozytywow aczkolwiek to napelnianie baniaczka przy tej pojemnosci troche nie wygodne... A jak to tutaj wyglada?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Napełnianie jest bardzo wygodne, zdejmujesz górny cap i lejesz, nawet prosto z flaszki. Smakowo - jest bardzo dobrze.
Tylko, że jeśli lubisz dużo powietrza, to parownik nie dla Ciebie.
Awatar użytkownika
By se55ba
#1539890
No i doczekaliśmy się Micro Bf'a :D








Cena bez zarzutu :P
Chyba nic więcej już nie potrzeba :D

Tąpnięte z Centrum Dowodzenia Wszechświatem
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.