EPF
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#235611
Czyli wreszcie będzie można nakręcić AFS na dowolny IHM ? Tak zrozumiałem.
Awatar użytkownika
By donjohn
#235660
Nałóg Totalny pisze:Czyli wreszcie będzie można nakręcić AFS na dowolny IHM ? Tak zrozumiałem.

Dokładnie tak :)
Jak masz moda na gwint 901 to bez problemu
Jak inny używasz adaptera np 510 >> 901 i wapujesz *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By VVADER
#235749
donjohn znasz może już cenę AVSv3 ??
Awatar użytkownika
By masive82
#241246
donjohn już pewnie wie - ale dla reszty - AVS v3 jest już do kupienia - najtaniej zdecydowanie wychodzi w greckim funstore ;)
Awatar użytkownika
By donjohn
#241251
masive82 pisze:donjohn już pewnie wie - ale dla reszty - AVS v3 jest już do kupienia - najtaniej zdecydowanie wychodzi w greckim funstore ;)

Dokładnie u Greków najtaniej :mrgreen:
Duża jest różnica 100 pln na GGTS +AVS u Greków wychodzi coś w okolicach 650 , a w UK 750
Awatar użytkownika
By Potek
#241254
Czy możecie podać bezpośredni link do strony. Grzebie w tej greckiej stronie i jakoś znaleźć nie mogę :(
Awatar użytkownika
By Potek
#241261
Dzięki, mnie jakimś cudem zawsze przerzuca na podstronę z częściami do GG :?
Awatar użytkownika
By Riccardo
#241262
Potek pisze:Dzięki, mnie jakimś cudem zawsze przerzuca na podstronę z częściami do GG :?

Nie klikaj w rozwijany dymek, tylko bezpośrednio w kategorię :)
Awatar użytkownika
By Potek
#241265
Już to wiem :oops:
Awatar użytkownika
By masive82
#241273
donjohn pisze:http://www.funstore.gr/index.php?target=products&product_id=372
EDIT: masive coś dla Ciebie na 510 atomki :D


na atomki 510 ale gwint do body 901?

Nie męcz mnie tym sprzętem bo ja słaby jestem :)
Awatar użytkownika
By donjohn
#241275
masive82 pisze:
donjohn pisze:http://www.funstore.gr/index.php?target=products&product_id=372
EDIT: masive coś dla Ciebie na 510 atomki :D


na atomki 510 ale gwint do body 901?

Nie męcz mnie tym sprzętem bo ja słaby jestem :)


Dokładnie tak jak napisałeś - wchodzą atomki 510 , ale do body 901
Dobra nie męczę :mrgreen:
Awatar użytkownika
By masive82
#241278
Męcz, męcz - jeszcze z 2 miesiące i jak wszystko inne mnie kompletnie rozczaruje, to wyposażę się w AVS/AFS i body GGTS - tak naprawdę to czekam tylko na nowe tanki i aż mi konto w bannerku zejdzie na plus ;)
Awatar użytkownika
By Wuntek
#262218
Donjohn wiem ze jestes znawca tematu wiec zapytam:) Brac FOGa czy odrazu body GGTS+AVS v3? AVS wyglda na nieco wygodniejszy w uzytkowaniu. Nie wiem tylko czy roznica w wapowaniu pomiedzy tym zestawem a FOGiem bedzie warta roznicy w cenie;)
Awatar użytkownika
By donjohn
#262220
Wuntek pisze:Donjohn wiem ze jestes znawca tematu wiec zapytam:) Brac FOGa czy odrazu body GGTS+AVS v3? AVS wyglda na nieco wygodniejszy w uzytkowaniu. Nie wiem tylko czy roznica w wapowaniu pomiedzy tym zestawem a FOGiem bedzie warta roznicy w cenie;)



Wiesz powiem Tobie jak to jest . AVS ma większą kontrolę przepływu powietrza - mówię tu o starym modelu , bo teraz ma wyjśc zupęlnie nowy AVS na atomki 510 , a za jakiś czas pojawią się też na 901 . Jest wygodniejszy , bo zalewam 6ml zbiornik i jaram co jakiś czas regulując przepływ powietrza żeby przyspieszyć transport liquidu na grzałkę
AVS posiada również zbiornik na przecieki - rzecz przydatna
W połączenie z GGTS wygląda świetnie :D
FOg to taki młodszy brat AFS - też udany model prawie 3 ml pojemności . Jedyny minus brak regulacji przepływem powietrza - to by się mu przydało , ale jestem zadowolny z niego również
Ja jakiś wielkich różnic w wapowaniu nie odczuwam pomiędzy AVS , a FOgiem
Jak masz kasę bierz GGTS z AVS
Jak chcesz oszczędzić bierz FOGA
Z obu rozwiązań beziesz zadowolony
Awatar użytkownika
By Wuntek
#262226
Wielkie dzieki za odpowiedz:) Skoro nie ma wielkiej roznicy to narazie wezme FOGa i zakatuje zapasy baterii eGonowatych a potem GGTS+AVS:P

edit: a tak wogole to GGTS wyglada jak miecz swietlny! +5 do lansu na miescie ;)
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1534379
WYKOPKI :twisted: :twisted:

Nie ma dedykowanego UFSowi tematu (albo ja w swej starczej antyspostrzegawczości nie znalazłem :mrgreen: ) to się podepnę pod ten - UFS jest naturalną ewolucją AVS wszak ;)

Zanabyłem ostatnią z prac GG. W kolekcji są już wszystkie czajniki (pomijając fakt, że Penelope mam jedynie v.3 ;) )

Dla młodzieży - to nie jest parownik sensu stricte, to jedynie tank bez elementu grzejnego ale przyjmujący "w siebie" jak nie prawie wszystko, to bardzo dużo (atomki 306, 510, HH357, kartki, dripperki Nick v.2, Rainbow, Killer, rba od Iatty, Odyssa i wiele, wiele innych) ;) Tank ma bardzo fajnie działający system regulacji napływu lq oraz system regulacji przepływu powietrza. Domyślnie dedykowany jest do zasilania GGTS (w miejsce collector tank), z modzikiem Gulliver (zmniejszającym w sposób znaczny rozmiary) możliwe jest podłączenie do każdego zasilania poprzez uniwersalny gwint 510.

Zdjęcia na szybko :
1. Lewo - klasyczny UFS (pełny) z GGTS, po prawej z modem Gulliver
Obrazek

2. Konfiguracja z dripperkiem Nick v.2
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Raport z buchania niebawem ;) *CZAJNICZEK*


Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
By donjohn
#1534392
Grzesiu to odkopałeś temat :D
Piękne masz te zabaweczki 8)
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1534431
Janko, łezka się w oku kręci , a ? ;)

Pozdrawiam Cię ciepło
Grzegorz
Awatar użytkownika
By donjohn
#1534435
Gwido67 pisze:Janko, łezka się w oku kręci , a ? ;)

Pozdrawiam Cię ciepło
Grzegorz


Oj zakręciła się :cry:
pozdrawiam Grzesiu :drinkb
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1538766
No to łzawego zakrętu ciąg dalszy ;)
Dwa UFSy w działaniu. Jeden z utopionym Killer705, drugi z Nick v.2. O ile w przypadku pierwszego jest smak, smak i jeszcze raz smak, o tyle w przypadku drugiego jest ogromna chmura a i smak całkiem, całkiem *CZAJNICZEK*
Eksploatacja (konfiguracja, zalewanie, regulacja lq i regulacja powietrza) jest prosta, to jednak nie intuicyjna, pewna doza cierpliwości i tzw. doświadczenia jest konieczna. Odwdzięcza się UFS, a szczególnie "zatopione" w nim atomizery zdecydowanie ponad przeciętnymi doznaniami dla buchającego *CZAJNICZEK*




Niech buch będzie z Wami *ISH*

Pozdrawiam
Grzegorz

https://i.ibb.co/nsNtgBP/lost-vape-u[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.