EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By maniek987marcin
#150910
Witam
Dzisiaj dorobiłem sobie do mojego indu latarkę (walec o średnicy 15mm i wysokości 17mm). Składa się z żeńskiego gwintu dse901, 3 diód, odblasku, plastikowej rurki i szybki. Świeci bardzo dobrze i z powodzeniem może zastąpić zwykłą latarkę. bardzo poręczna rzecz.

Chciałbym zrobić sobie troszkę takich gadżetów ale jakoś nie umiem wpaść na fajne pomysły pomóżcie wymyślić coś fajnego.
Drugim problemem są żeńskie gwinty 901 mam dwa wytargane z kartomizerów (kupiłem kiedyś na próbę ale mi nie pod pasowały) wie może ktoś gdzie kupić albo może ktoś ma zużyte kartomki i podzieliłby się nimi zamiast wyrzucać.
By maniak
#151010
Zużyte kartomizery ktoś na pewno Ci zostawi - pogadaj z tymi którzy dymią głównie na kartomizerach (chyba kajan5, wydaje mi się, że reed też powinien mieć ich sporo).
A co do pomysłów - może przejściówka do podładowania telefonu w sytuacji awaryjnej?
Awatar użytkownika
By karols
#151018
Moim zdaniem,każdy walczy aby jak najdłużej takim e-petkiem palić a takie gadżety to tylko zbędne zużycie energii.
Awatar użytkownika
By bigbaster
#151026
o latarce pomyślałem już w pierwszy dzień ale właśnie szkoda mi batek.
Awatar użytkownika
By krzysztofsf
#151036
maniek987marcin pisze:Witam
Dzisiaj dorobiłem sobie do mojego indu latarkę (walec o średnicy 15mm i wysokości 17mm). Składa się z żeńskiego gwintu dse901, 3 diód, odblasku, plastikowej rurki i szybki. Świeci bardzo dobrze i z powodzeniem może zastąpić zwykłą latarkę. bardzo poręczna rzecz.

Chciałbym zrobić sobie troszkę takich gadżetów ale jakoś nie umiem wpaść na fajne pomysły pomóżcie wymyślić coś fajnego.
Drugim problemem są żeńskie gwinty 901 mam dwa wytargane z kartomizerów (kupiłem kiedyś na próbę ale mi nie pod pasowały) wie może ktoś gdzie kupić albo może ktoś ma zużyte kartomki i podzieliłby się nimi zamiast wyrzucać.



Swietna rzecz jakby EP schodzily do podziemia :)
Awatar użytkownika
By maniek987marcin
#151127
karols pisze:Moim zdaniem,każdy walczy aby jak najdłużej takim e-petkiem palić a takie gadżety to tylko zbędne zużycie energii.


Przecież nie będę jej używał jako podstawowej latarki na biwaku ale jak czasami wracam wieczorami do domu przez taki "lasek" gdzie nie ma chodnika a wręcz są mokradła i błoto to taka latarka to przydatna rzecz i nie trzeba taszczyć normalnej żeby przyświecić przez 3 minuty.
A poza tym pale na jednej batce 4 dni więc jakoś mi nie straszne większe zużycie bo zawsze w domu czekam na mnie w pełni naładowana druga bateria.

Co do awaryjnej ładowarki do telefonu to świetny pomysł.
Awatar użytkownika
By Kaazz
#151396
maniek987marcin mogę podesłać Ci kilka zaoranych kartomków, mycie nie pomaga a jeszcze nie dojrzałem do regeneracji :D
Awatar użytkownika
By maniek987marcin
#151430
lennin pisze:
Wolę normalne latarki ;)



Ja weim że takie latareczki są lepsze ale pewnie te pierwsze z obrazka kosztowały ponad stówkę a ta druga z 500 zł ja mam moją kosztem jakiejś starej latarki z zapalniczki (za 2 zł) więc nie ma co porównywać.
A przez wyżej wspomniany lasek lepiej nie chodzić z wartościowymi przedmiotami.

Dalej czekam na pomysły gadżetów
Ja jedynie wymyśliłem jeszcze wiatraczek do chłodzenia się w ciepłe dni ale bez przesady :D
Awatar użytkownika
By Kszywho
#151434
reed pisze:Może zasilanie vibratora? Maszynki do golenia?

Hmmm...Takie Mach 3 Fusion to nie jest zły pomysł-używałem i nawet nieźle to działa. Ale szanowny panie reed- wibrator? Opowiedz z autopsji czy zasilanie z takiej batki podoła silniczkowi? Jaka batka jest w Twoim egzemplarzu? Może byś tak porobił zdjęcia to chłopak miałby już jakiś obraz tego cacka. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
By user
#151489
Panie Kszywho, wibracje podrzuciłem jako pomysł, na wyraźną propozycje kolegi maniek987marcin , który usiłuje zrobić z e-p jakiś kombajn. Z autopsji niestety zero doświadczeń. Nie używam. Może maniek987marcin się skusi i podzieli doświadczeniami?

Panie maniek987marcin, myli się Pan. Pozwolę sobie zacytować:
maniek987marcin pisze:Chciałbym zrobić sobie troszkę takich gadżetów ale jakoś nie umiem wpaść na fajne pomysły pomóżcie wymyślić coś fajnego.

Proszę się więc nie dziwić, że pojawiają się "fajne pomysły"
Sam to sprowokowałeś.
Awatar użytkownika
By navegare
#151494
No widzisz - panie mają więcej możliwości....
Szczoteczkę do zębów proponuję. Na wyjazd jak znalazł.
Awatar użytkownika
By Riccardo
#151497
Port USB? W sensie zasilania awaryjnego. No i oczywiście wiatraczek. Na lato jak znalazł. Ale jak będziesz już miał USB, to gadżety stoją otworem :D
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.