EPF
Co z czym i jak mieszać.
Awatar użytkownika
By krzysztofsf
#152650
U Inawery i w TL wisnie sa raczej likierowo-kompotowe.
Jest moze u ktoregos innego dostawcy, badz w planach powyzej wymienionych wisnia bardziej "pestkowa"?
Awatar użytkownika
By inawera
#152719
Palilem 2 i wiecej paczek dziennie, a przy komuterze wieczorem czasem az do mdlosci - wezcie na to poprawke czytajac moje posty o e-paleniu


Jest moze u ktoregos innego dostawcy, badz w planach powyzej wymienionych wisnia bardziej "pestkowa"?


Krzysiu celowo zamieniłem twoje wypowiedzi.
Nasza wiśnia w opinii wielu klientów jest za bardzo pestkowa. Za bardzo pachnie cyjano-wodorem /opinie klientki/.
Wyrasta nam prezydium grupy pomorskiej. Zjo /pomimo że nie z Pomorza/ na prezesa. UBS i Krzysztfsf, v-ce. Trzeba coś wymyśleć na te wasze kubki smakowe.
Pozdrawiam.
Irek.
By adamow86
#152722
Wiśnie w likierze to przecież "pestkówka" .
To opinia nie tylko moja, ale naprawdę kilkunastu e-palaczy i również niepalących !!!
Awatar użytkownika
By krzysztofsf
#152725
Wykonczylem wlasnie liquid wisnie collinsa - i do niej odnosilem porownanie.
By adamow86
#152727
krzysztofsf pisze:Wykonczylem wlasnie liquid wisnie collinsa - i do niej odnosilem porownanie.


Baza TL 36mg - 5 ml
Glikol (inawera) - 3ml
Gliceryna apteczna - 2ml
Aromat Wiśnie w likierze (Inawera) - 15 kropli
RÓWNA się pestkówka :)

PS
Wszystko wlewane do plastikowej strzykawki 10ml z przytopioną końcówką i ... fruuuu do butelki, energiczne potrząsanie i jest pestkówka :)
Awatar użytkownika
By krzysztofsf
#152750
adamow86 pisze:
krzysztofsf pisze:Wykonczylem wlasnie liquid wisnie collinsa - i do niej odnosilem porownanie.


Baza TL 36mg - 5 ml
Glikol (inawera) - 3ml
Gliceryna apteczna - 2ml
Aromat Wiśnie w likierze (Inawera) - 15 kropli
RÓWNA się pestkówka :)

PS
Wszystko wlewane do plastikowej strzykawki 10ml z przytopioną końcówką i ... fruuuu do butelki, energiczne potrząsanie i jest pestkówka :)


Rozrobie jeszcze raz przy okazji - dla mnie jak dotad bylo to zbyt kwaskowate, i zaraz po rozrobieniu i po odstaniu, ale musze powtorzyc na bazie bezspirytusowej, bo sporo liquidow inaczej dojrzewa - odwlekam ten moment , bo musze przygotowac okolo 30-u probowek po 5 ml. z roznymi aromatami i baze 7 mg na ta ilosc.
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.