EPF
Awatar użytkownika
By cimon
#1441677
BOXER (DNA200)

Made of nylon plastic, the device is strong but yet light. The DNA 200 is a power regulated digital switch-mode DC-DC converter for personal vaporizers. It features Evolv’s patented Wattage Control, Temperature Protection, Preheat, OLED Screen, and waterproof onboard buttons. The USB port and Evolv’s EScribe software can be used to customize or monitor the user experience. The DNA 200 runs from a 3 cell lithium polymer battery, and features cell- by-cell battery monitoring and integrated 1A balance charger. It is the most advanced personal vaporizer controller ever made. (bla, bla, bla - gdzies juz to bylo)

Fotki ogolne (pierwszy dzialajacy egzemplarz DNA200)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Batka 3S 1000mAh 25C (Burst 50C) - odpowiednik 25A ciaglego i 50A chwilowego

Obrazek

Tutaj wypada sie zatrzymac na male wyjasnienie sytuacji. Poniewaz bezposrednio w plytke jest wlutowane gniazdo pod Li-Po - wymiana baterii zajmuje ok. 10 sekund!!! Piekne..

Gniazdo batki na DNA200

Obrazek

Przedni panel w pelnej okazalosci (prosto z drukarki 3D - prawdopodonie to nie jest nylon print - proto ze zwyklej 3D)

Obrazek
Obrazek

Rendery z moim ulubionym kolorem <shush>

Obrazek
Obrazek




Nie bede ukrywac, ze dla mnie to absolutny WINNER.
Biorac pod uwage projekt/wykonanie, a zwlaszcza cene - jest to absolutny faworyt sposrod rodzacych sie (w bolach) box'ow pod DNA200 ($199 w Preorder'ze)


poOzdrawiam i.. sledzcie ten watek, bedzie wiecej info, a napewno fotek! ;)
Awatar użytkownika
By cimon
#1441963
szpurek13 pisze:Niskie i grube ale podoba mi się! :)


Ciekawy kształt/pomysł prawda? Wersja SX350J jest troszkę mniejsza/zgrabniejsza niż DNA200.

Wczoraj sie dowiedziałem, że wygląd na zewnątrz wersji DNA200 juz sie nie zmieni, choć sa jeszcze małe poprawki w środku (tylny panel na batkę, a dokładniej zatrzask).

Spoko kolo go robi/projektuje, choć mało wygadany. :p
By MakeZZZ
#1441996
Cimon Tobie trzeba już kupić DNA200 bo zaraz nam eksplodujesz z tego wszystkiego
Awatar użytkownika
By cimon
#1442028
MakeZZZ pisze:Cimon Tobie trzeba już kupić DNA200 bo zaraz nam eksplodujesz z tego wszystkiego


Hehe. To miło że sie martwisz o moje zdrowie. ;)

Spoko.. juz cisnienie mi zeszło. Teraz modlę sie do kalendarza. :D
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1442048
Szczególnie ten czerwony jest bajeczny.
Niestety nie na moją kieszeń (chyba, że na raty :mrgreen:)

Wyklepane na Note 3
Awatar użytkownika
By piehot
#1443508
Imo brzydki i wielki jak stary nosorożec bez rogala ;)
Awatar użytkownika
By mordek
#1443511
Przykro mi, ale piękna to w nim nie ma :|.
Awatar użytkownika
By Goldi
#1443521
Może i jest brzydki ale kolegę on podnieca, zresztą jak wszystko inne z DNA200 na pokładzie. :D
Awatar użytkownika
By piehot
#1443523
Heh ciągle sobie myślę, po co te 200W?
Dla mnie to max 40W by stykło ;) wiadomo że postęp techniczny pędzi jak szalony, ale może lepiej usprawnić elektronikę pod względem długości życia batki, jakiejś kontroli temperatur liquidu, poziom ciśnienia w tanku itd. ;)
Ehh OK, niech o tak będzie jak jest ... ;)
Awatar użytkownika
By cimon
#1443557
Brzydal nie brzydal, ale technologia warta grzechu..



..a w srodku moga nawet chomiki biegac - do 200W nikt nie bedzie ich gonic.

EDIT:

Cieplusie info od sprzedawcy Boxer'a:

We’re now adding another unit that will be a little smaller (similar size the the YiHi version) and uses dual 18650 batteries instead of the LiPo pack. The firmware from Evolv currently limits that to 133W as apposed to the 200W from the LiPo. Do not know the final price of this version, but it will most probably be the same as the YiHi.

Thanks, GV


Wlasnie dodajemy kolejny Box'ik ktory bedzie troche mniejszy (podobnych rozmiarow do wersji YiHi) ktory bedzie zasilany dwoma batkami 18650 w miejsce batki LiPo. Obecnie oprogramowanie EVOLV ogranicza taka konfiguracje do max. 133W w odroznieniu do LiPo ktore daje do 200W. Nie znamy jeszcze finalnej ceny ale bedzie ona prawdopodobnie zblizona do ceny wersji z YiHi.

Dziekowa, GV


Pomijajac plany Boxer'a, wyglada na to, ze DNA200 smialo lata (lub bedzie latac) na 2x18650. Robi sie coraz ciekawiej!

DNA200 na 2 x 18650 GOTOWE!
Obrazek

"Kolorowe kredki.." (SX350)
Obrazek
Ostatnio zmieniony 06 sie 2015, 18:31 przez cimon, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1444583
Czy to złącze do pakietu akumulatorów? *BOJE SIE* Przecież te konektorki są max do 1.5A, az strach puścić przez to większe prądy *BOJE SIE*
A... Widzę, no nie popatrzyłem zbyt uważnie :)
Awatar użytkownika
By cimon
#1444602
Zepsulo pisze:Czy to złącze do pakietu akumulatorów? *BOJE SIE* Przecież te konektorki są max do 1.5A, az strach puścić przez to większe prądy *BOJE SIE*
A... Widzę, no nie popatrzyłem zbyt uważnie :)


"(..) original Nylon XT60 plugs can handle over 60A (..)''

XT60 to jeden ze standard'ow - chyba najbardziej popularny.
By Vaporek
#1449116
Tworca plikow pewnie nie opublikuje, wiec sobie nie wydrukuje w domu.
Pozatymon to zamawia w sharpways , gdzie drukuja z proszku, zeby duzo ladniej wygladalo :)
Awatar użytkownika
By cimon
#1470488
Plastikowy brzydal..

BOXER vs VT40
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Rozbieramy dziada
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Trzech muszkieterow
Obrazek

Zagadka: Czarne na czerwonym, jezdzi po zielonym?
Obrazek









Muzin na Jawie, jezdzi po trawie!

-- [scalono] 17 wrz 2015, 12:53 --

Myslalem, ze dwa brzydale to o jednego za duzo ale trzy.. to juz przesada!

Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1522891
Cimon - wiadomo jaka będzie cena za Boxera 2x18650 (DNA200) ? Pisałeś, że w okolicach jak za 350J, a jak finalnie ?
Awatar użytkownika
By cimon
#1523085
Nałóg Totalny pisze:Cimon - wiadomo jaka będzie cena za Boxera 2x18650 (DNA200) ? Pisałeś, że w okolicach jak za 350J, a jak finalnie ?


SX i DNA 133W sa w podobnej cenie.



Najnowszy BOXER to SX v2 na 26650.
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.