EPF
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1485847
Witam

I co wy na to? wygląda dość futurystycznie i trochę trąci Snow Wolf. No, ale w końcu Asmodus tam macza paluchy :mrgreen:



















Awatar użytkownika
By bakushi
#1485850
Ładny. Snow Wolf niemal żywcem...
Supports Kanthal, nickel, and titanium wires
czyli coraz lepsze oprogramowanie na układach, ze współczynnikiem i drutu kanthal - in plus :)
Ciekawe, czy między 150W a 200W jest tak samo, jak w Snow Wolfie - że to tylko impulsy...
Awatar użytkownika
By Sulkov
#1485853
A będzie można na nim grać w węża?
Poważnie - jaki jest sens takiego wyświetlacza poza katowaniem ogniw?
By znamsienatym
#1485864
cyt.:"The box mod has also feature a pulsing function.......after 150W" *1st*

To jest naprawdę super feature :lol: Już mógłby sobie darować mówiąc o tym jakoby to była super dodatkowa i przydatna funkcja albo powiedzieć zgodnie z rzeczywistością, bez owijania w bawełnę i sztucznego tworzenia plusów ujemnych czyli coś w stylu: "Unfortunately box mod has only PWM mode when 150W or more is reached." *SHOCK*

Jak na mój gust to jest Wolf w innym pudle (brzydszym), z dołożonym wyświetlaczem TFT.
Awatar użytkownika
By bakushi
#1485878
Sulkov pisze:A będzie można na nim grać w węża?
Poważnie - jaki jest sens takiego wyświetlacza poza katowaniem ogniw?

Dla mnie dużel litery są ok, nie muszę zakładać okularów :D
Awatar użytkownika
By suvv
#1485883
Z całym szacunkiem dla oportunistów, ale... jakoś nie miałem powodów do narzekania gdy na SW200 przekraczałem 150W i wchodził w tryb PWM. Nic złego się nie działo a mod pracował jak należy be zająknięcia. Skąd się bierze ten Wasz opór? Przestańcie demonizować coś, co wcale nie jest wadą... Poza tym ilu z Was dzień w dzień jedzie na >150W?

Co do wyświetlacza... ma być bajer który zwiększy sprzedaż. Dla nas, troszkę bardziej doświadczonych lub też wiedzących czego oczekują jest to zbyteczny element pożerający niepotrzebnie aku. Gdybym miał wybrać, ponownie wziąłbym SW200W w nowej odsłonie oprogramowania.
By znamsienatym
#1485894
Pozwolisz że zacytuję kolegę Haze z wątku o Snow Wolf i pracy powyżej 150W:
Haze pisze:No i to akurat jest dość słabe :( Bo oczywiście NIE MA TU MOWY O UZYSKANIU tych deklarowanych mocy powyżej 150W - modulacja drastycznie zmniejsza wartość skuteczną napięcia(...). Oczywiście w praktyce jest to żadna tragedia bo na mocach powyżej tych 100-120W będzie jechał może 1 promil użytkowników, no ale mały niesmak pozostaje. Mogli skończyć na 150W i nie musiałbym wtedy pisać takich rzeczy...

suvv pisze:Nic złego się nie działo a mod pracował jak należy be zająknięcia.
A co miało się dziać? ;) Zgadzam się w 100%, pracował jak należy bez zająknięcia w trybie PWM ;) Tobie może to odpowiadać i ja z tym nie dyskutuję (BTW np. mi też odpowiada modulacja na niklu w SX), raczej mówię o przeinaczaniu prawdy w recenzji i podnoszeniu rangi tego PWM powyżej 150W jako dodatkowego ficzera!
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1485921
Wygląda odpustowo.
Ciekawe kiedy zrobią box z miejscem na kartę sim?
Według mnie idzie to w zdecydowanie złym kierunku. Jest SMY, teraz Sigelei dał duży ekran, za chwilę Smok zrobi to samo, potem Eleaf i wreszcie wszyscy... Ceny wzrosną, funkcjonalność się nie zmieni, a nawet spadnie i na co to komu? Noszenie boxa w pokrowcach? Folijki na ekran? Odtwarzanie Divx? Facebook?
Bez jaj... Chińczyki co 10 lat muszą coś zawsze grubo przekombinować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1485942
Puki będzie popyt na takie gadżety to będą tam wciskać coraz więcej. Jak tylko zobaczyłem smy to też pomyślałem, że jeszcze trochę to wrzucą andka i 3g.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bakushi
#1485952
Pude!lek pisze: i na co to komu? Noszenie boxa w pokrowcach? Folijki na ekran? Odtwarzanie Divx? Facebook?

Aparat fotograficzny do fotografowania puszczonej chmury z automatu na"fejsa" - specjalna opcja dla gimbazy :lol:
Awatar użytkownika
By bakushi
#1486487
MarioBernatti pisze:'
Jak dla mnie to wersja dla dzieciaków co lubią takie świecidełka

Padło na mnie, bo napisałem, że ładny :lol:
...ale naprawdę mały wyświetlacz bez okularów to trochę kicha :lol:
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1486496
Zobaczcie jaki mały wyświetlacz ma ten pierwszy box od Provari. Z jednej skrajności w drugą. Albo screen jak z tableta, albo jak z kalkulatora :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.