EPF
E-palenie kontra prawodawstwo. Trawnik Attack!
By Kenedy
#1478174
U mnie w firmie sprawa jest prosta. W dziale obsługi klienta wapowanie jest zabronione. W działach, w których klienta nie uświadczysz wapować możesz pod warunkiem, że reszta kadry wyrazi na to zgodę. Jeśli nie wyrazi, dymasz na balkonik. ;)
By AndyOO
#1478179
Nie chcę robić ataków na moralność i zasady dobrego zachowania, ale w żłobku, czy przedszkolu, to chyba personel ma swoje toalety, a co za tym idzie, dzieci nie były narażone na żadne niebezpieczeństwo. Dlatego zabranie części premii uważam za karę niewspółmierną do przewinienia, które przewinieniem może nawet nie jest :idea:
Chyba, że Teściowa korzystała z toalety, gdzie mogą przebywać dzieci, wtedy uzasadnienie kary wyższej niż upomnienie jest :?
By Landryna
#1479982
U nas w firmie do wapowania jest specjalne pomieszczenie, na godzinę pracy każdy może się tam raz wybrać. Nie jest tak, że wszyscy na raz tam idą i przerwa trwa kwadrans, każdy szybko idzie indywidualnie i po kilku chwilach już wraca. W kwestii żłobków uważam, że decyzja jest słuszna, też bym tak postąpiła na jej miejscu.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.