EPF
Awatar użytkownika
By Donayo
#1472677
Coś innego wśród popularnych box'ów.
Ciekawe rozwiązanie "szyny", do której przykręca się parownik.
Cena jak dla mnie zabójcza, ale warto zobaczyć jak to działa i wygląda :)

Wymiary: 96mm x 30mm x 62mm
Chip: Evolve DNA 40
Cena: 319€




Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1472681
Takie fajne śmieszne pudełko do chmurzenia :D Inspirujący pomysł.
Ciekawe jak poradzili sobie z połączeniami elektrycznymi. Chyba nie na kabelkach? Niestety nie widać tego na filmiku i fotkach.
No i ciekawe dlaczego obsada dripa jest z miedzi-mosiądzu. Chyba dla zmniejszenia spadków napięć w żyłach na czole wapera? :D
Awatar użytkownika
By Donayo
#1472689
Co do połączeń, ktoś mądrzejszy musiałby się wypowiedzieć :D
A co do obsady, może twórcy wyszli z takiego właśnie założenia, skoro prąd ma łatwiej, waper też będzie miał :D
Awatar użytkownika
By Goldi
#1472693
Z boku plastikowego koszyka na aku widać 2 szyny zasilające wózek z parownikiem w prąd.
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1472775
E tam... Ja lubię widzieć z czego wapuję i ile zostało liquidu. Nadzieja dla tych, którzy chcą ukryć, że wapują z V-spota :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By ElCzupakabra
#1472804
Całkiem pomysłowe rozwiązanie na boxa z opuszczonym parownikiem - dopasuje się do wielu różnych czajników :)
Awatar użytkownika
By Neuss
#1473192
Kurcze, wygląda to fajnie i jest w jakimś stopniu innowacyjne, ale osobiście byłbym się o ewentualbe wycieki liquidu. No i tak, cena zabójcza, zwłaszcza, ze za takie pieniądze można kupić sprzęt z bardzo wysoko lotnej półki.
Awatar użytkownika
By psidzyndzel
#1473197
Neuss pisze:(...) zwłaszcza, ze za takie pieniądze można kupić sprzęt z bardzo wysoko lotnej półki.

Jeśli dodasz jedno zero, to tak :|
Awatar użytkownika
By bofh
#1473205
Toż oni chcą za to pudełko 319 eurasów! :lol: No będzie hicior ;)

Może ta konstrukcja ma na celu dostosowanie się do nowych norm unijnych i ukrywania parowników większych niż 2ml przez oczami policji antywaperskiej? ;)
By TRNCzarny
#1473788
Odkopaliście trochę moda z przed kilku miesięcy. Od dawna są już klony na FT za $50 :lol:
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.