EPF
Modernizacje e-papierosów i akcesoriów przez forumowiczów.
By worrm
#128353
Czy wiecie że kabelek od healtha ta standardowa niby ładowarka idealnie pasuje gwintem do kartomizera colinss easy 105.
Po podłączeniu do komputera bardzo ładnie dymi, i w ogóle nieźle działa.
Jak będę miał momencik to muszę dorobić jakis switch. Mimo napięcia 5v z usb działa ładnie i nie grzeje sie nawet zbyt mocno. (oczywiście mówię tutaj o czasie typu 5-8 sekund ciągłego działania)
To może być najtańszy mod jaki kiedykolwiek świat widział.
Pozdrawiam wszystkich modujących.
By worrm
#128368
Obrazek

Narazie nie zrobię fotki jak palę, ale dymi pięknie.
Na zasilaczu 500mA dymi słabiutko, ale juz na 1000mA jest elegancko.
Muszę zrobic jakis przycisk i będzie nieźle.

Atomizer chyba też powinien działać.
Na stronie colinssa nazywa się to kartomizer colinss easy.
Awatar użytkownika
By blackraven
#135781
Zaintrygowany postem worrm pobawiłem się zwłokami swojego healtha, biedak przeżył ze mną aż 2 (dwa) :o tygodnie zanim zszedł ale jego zwłoki pozwolily odkryć przyjemność E palenia na kartomizerach.... *TORBA* *TORBA*
Niestety na ładowarce to on sobie ( kartomizerek) nie chciał dymić więc stworzyłem Frankiego :zakrecony

Obrazek

Pomiędzy bateryjkę a kartomek włożone sreberko z czekoladki :roll: w taki sposób, że toto cudem ale działa.....

PS. Zabawy trochę było, ale i healtha kupiłem z przekory.... i dla j....(pisanek)

reed pisze:Nie ma sensu testowanie takich wynalazków.

jest jak się człowiek nudzi.. :D
pawko2009 pisze:Tylko patrzeć jak ludzie zaczną wkładać do gniazda 230V kartomizery szok.

to byłby suuuuuper mod :D :D

Pozdrawiam i nie *BICZ* będę grzeczny...... :mrgreen: :mrgreen:
By dundee
#135788
@worrm
doskonala sprawa -gratki za "niekonwecjonalne" podejscie do tematu.
Sam sie ostatnio bawie w dziwactwa, ale marnie mam z warsztatem (nawet lutownicy po Bozemu nie mam :( )
Jak dorobisz switcha pochwal sie.

Ps.: Czekamy na wersje 380V (joke :mrgreen: )
pozdrawiam
By worrm
#137691
Jak będę miał trochę czasu to pobawię się tym, jednak na dzień dzisiejszy priorytetem jest skonstruowanie moda na baterii 18650 o pojemności 2600mAh. Kupiłem niedawno wyprzedażowe/zepsute batki od tr208 na stonie dostawcy po 5 pln za sztukę, obie udało mi się naprawić. Jedną będę musiał rozdłubać do tego moda, jednak szkoda mi trochę, ponieważ działają idealnie. W jednej zmieniłem nawet diodę na białą.
Szukam teraz obudowy do nowego super szluga.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.