EPF
Awatar użytkownika
By nemiasty
#1309637
My tu gadu gadu a za oceanem Madvapers zapowiedział pojawienie się takiego moda opartego o elektronikę DNA40 - Deviate.

Po prostu piękny! Coś dla fanów serii Alien, czyli dla mnie :D


Awatar użytkownika
By nemiasty
#1322677
Dziś czytałem, że prawdopodobnie ten mod został sklonowany jeszcze przed ujrzeniem światła dziennego :-o
Póki co MadVapers nie potwierdził tych rewelacji. Innym słowy nadal nic nie wiadomo.
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1322778




nemiasty pisze:Po prostu piękny! Coś dla fanów serii Alien, czyli dla mnie :D



To jeszcze parownik do kompletu :mrgreen:


Awatar użytkownika
By MGK
#1445901
Straszne badziewie, musiałbym upaść na głowę żeby za to dać 250$, no cóż może Chiny to sklonują i wykonają jak należy. Tego boxa to chyba po pijaku składali bo spasowanie części z luzami i szparami że można wykałaczkę wsadzić to aż w oczy kuje.
Awatar użytkownika
By Sulkov
#1448214
MGK pisze:Straszne badziewie, musiałbym upaść na głowę żeby za to dać 250$, no cóż może Chiny to sklonują i wykonają jak należy. Tego boxa to chyba po pijaku składali bo spasowanie części z luzami i szparami że można wykałaczkę wsadzić to aż w oczy kuje.

Mówisz - masz :) Klon 60W jest za 54$
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1448285
Sulkov pisze:
MGK pisze:Straszne badziewie, musiałbym upaść na głowę żeby za to dać 250$, no cóż może Chiny to sklonują i wykonają jak należy. Tego boxa to chyba po pijaku składali bo spasowanie części z luzami i szparami że można wykałaczkę wsadzić to aż w oczy kuje.

Mówisz - masz :) Klon 60W jest za 54$

Dokładnie. Już jest też na FT za 63 dolce. O 63 za dużo...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

https://i.ibb.co/nsNtgBP/lost-vape-u[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.