EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By ramek
#144578
witam
Mam nadzieje ze mi ktos pomoze, a ta strona nie jest utworzona w celach marketingowych i niewygodne posty nie beda usuwane :)

Pailem nałogowo przez 14 lat, po 1-1,5 paczki dziennie.
Rzucam juz drugi raz , nie pale w tej chwili 6 tygodni. Pomimo ze udalo mi sie pokonac uznaleznienie fizyczne, to jednak pozostaly nawyki w glowie.

Wiadomo rzucilem ze wzgledu na zdrowie i wyglad, nie chce sie szybciej zestarzec itd. Teraz moje pytania:

Czy e-papieros jest szkodliwy na potencje? bo z tego co wiem to wlasnie nikotyna obniza potencje lub moze nawet powodowac impotencje, a nie substancje smoliste, wiec tak naprawde ten epapieros w tym wzgledzie nic nie daje?????? prosze szczerze o odpowiedz

Z tego co czytam, palacze epapierosa dluzej musza sie zacigac niz zwyklym papierosem, wiec domyslam sie ze tzw, nikotynowa twarz (Charakterystyczne zmarszczki dla palacza) mogą byc nawet wieksze niz u zwyklego palacza?

pytania niezwiazane ze zdrowiem, nie chce zakladac drugiego watku

czy palac epapierosa nie ma sie w ogole sytosci na jakis czas jak przy zwyklym papierosie? tzn, normlnego papierosa wypalam i mam te 30-60 minut spokoju , a tu jak jest?

na jak dlugo 1 epapierosa mozna palic bez nasaczania go? czy jak wychodze z domu na pare godzin to wystarczy mi wziasc 1 epapierosa czy musze wiecej?

najbardziej brakuje mi porannego papierosa przy kawie, czasem przy szybkim paleniu papierosa z rana odczuwalem lekki przyjemny zawrot glowy, czy przy epapierosie doznania sa podobne?

pozdrawiam i dziekuje za pomoc

Skorzystaj z istniejących tematów:
viewtopic.php?f=46&t=156
viewtopic.php?f=46&t=3005
viewtopic.php?f=46&t=6371
... i inne w tym dziale.
reed
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.