EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By GMŻ
#1408823
Cześć,

Po raz kolejny mam problem z smpl-em. Tym razem z capem dolnym.
Prawdopodobnie za mocno naciskałem go i coś się uszkodziło w nim, za pewno to sprężynka, nic innego tam nie ma.
Jest to klon więc jak wiecie nie można rozkręcić cap-a, chyba że się mylę. Jeśli tak to proszę powiedzcie jak to zrobić.
Przez ten problem mam spięcie na baterii i cały mod mi się przegrzewa, a najbardziej sam cap.
Niestety w klonie (cap dolny) jest zabezpieczenie i z tego co widzę nie można go rozkręcić. Jest jakaś metoda wymiany sprężyny czy pozostaje mi kupno nowego cap-u ?

PS: gdyby ktoś chciał umieścić post taki jak : poszukaj sobie na stronie , było opisywane to mówię od razu że szukałem i nie spotkałem się z podobnym opisem.

Gdybym pomylił pojęcia to chodzi mi o przycisk zasilania moda. Obok zdjęcie pożyczone ze strony :




Dziękuję za pomoc :)
Awatar użytkownika
By e_sat
#1408832
Myślę, by kupić SMPL, ale mnie "odstraszasz" swoim problemem :) Jeśli kiedyś to jakiś człowiek skręcił, to człowiek kolejny, nawet w Europie, musi to rozkręcić :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By Martin Eden
#1408836
Witam.
Nie można wykręcić śrubki w przycisku / pin - / i rozłożyć przycisku ?
Pozdrawiam
By GMŻ
#1408841
Nie wiem czy zobrazowałeś sobie gdzie tkwi problem. Gdyby to był oryginalny cap to mógłbym go rozkręcić, ten tak jak na obrazku jest zabezpieczony czarną "zawleczką". Bez wyłamania jej raczej się nie da. W sklepach internetowych, stacjonarnych też się nie spotkałem z capem....

Awatar użytkownika
By Thaniell
#1408845
Przecież piszę, że to zwykły seger jest ;) jak nie masz kleszczy do segerów, to wystarczy delikatnie rozgiąć to płaskim śrubokrętem.
By GMŻ
#1408930
Dzięki za rady. Jutro chcę się udać do e-dymu po potrzebną część. Skinner masz na myśli magnes czy są też odpowiednie gumki do tego przycisku ?
Awatar użytkownika
By glodeks
#1408961
Skinner lubi lubi ludzi w gumkach oglądać, mi też proponował.
W e-dymie masz magnesy do nemesisa, pasują.
By zydowsky
#1408987
Ostatnio rozkładałem ten przycisk u siebie, w jeden otwór na wciśniętym przycisku włożyłem bardzo mały śrubokręcik, przez drugi otwór przełożyłem zwykłą agrafkę i w ten sposób z odrobiną siły rozciągając go łatwo się ściąga :)
By Herteer
#1409137
Zamiast sprężyny można zastosować magnesy. Rozmiar 13x9x1 jak w Nemesisie. Wymieniłem w swoim modzie i jest OK.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.