EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By chesterowo
#1406295
Witam.
Mam taki problem, polega on na tym, że nie mogę rozkręcać dolnej części od hadesa. Po kupieniu chciałem wymienić na sprężynkę i bawiłem się z magnesami neodymowymi, złączyłem je ze sobą i włożyłem ale źle zakręciłem to pokrętło (złote) do odblokowywania go. Teraz nie można ani przekręcić tego pokrętła ani go rozkręcić.
PROSZĘ POMÓŻCIE



By vidmo1443
#1406301
Na 100% krzywo przykręciłeś? U mnie jest tak, że jak jakieś drobinki piasku dostaną się do gwintu to ciężko odkręcić. Mi pomaga złapanie np. kombinerkami i mocne odkręcenie bo te drobinki pękają i wyskakują. Potem czyszczę gwint.
By chesterowo
#1406306
Chodzi ci o złapanie tego w środku (czy się te ząbki nie zniszczą) czy tam gdzie jest logo, bo to złote to odwrotnie przykręciłem i nie da się go odblokować. A może te magnesy tam trzymają i dlatego się nie da rozkręcić?
By chesterowo
#1408043
chesterowo pisze:Chodzi ci o złapanie tego w środku (czy się te ząbki nie zniszczą) czy tam gdzie jest logo, bo to złote to odwrotnie przykręciłem i nie da się go odblokować. A może te magnesy tam trzymają i dlatego się nie da rozkręcić?


Dzięki pomogło :)
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.