EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By Ziom41
#1405091
Witam!
Mam problem z moim modem, dzisiaj przyszedł mi klon Lancelota z FT jednak w żaden sposób nie jestem w stanie zmusić go do działania. Sprawdzałem dwa atomizery, żaden nie grzeje, pod innym modem oczywiście działają. Piny ustawione prawidłowo. A to dziadostwo nadal nie działa...
Wytapane z żółtej patelni
Awatar użytkownika
By gregbard
#1405093
No to miernik w dłoń i sprawdzaj gdzie dziadostwo gubi prąd.
Przycisk odblokowany i pod naciskiem przesuwa się góra-dół?
Potrząśnij tym szmelcem, czy akumulatorek się nie przemieszcza góra -dół, nie ma luzu mimo iż twierdzisz że wyregulowałeś? Wyregulowałeś pin + zarówno do akumulatora jak i do atomizera?
Awatar użytkownika
By Ziom41
#1405101
Tak. Wszystko wyregulowane, nic nie lata. A miernika nie posiadam, więc nie mam jak tego ustrojstwa sprawdzić. A co najśmieszniejsze pod akumulator 18650 da się go ustawić bez jednej rurki mimo iż max tam wchodzi 18650. Gdzie tu logika?


Wytapane z żółtej patelni

Edit// znalazłem winowajcę, to magnesy, nie są pęknięte, ani nic, przyciągają i odpychają się, ale prądu cos przewodzić nie chcą
Dobra działa, przynajmniej w tej chwili, tyle ze blokada nie działa... Gwint ani drgnie.
Awatar użytkownika
By Ziom41
#1406831
Już się uporałem z problemem. To a nemek to dwa różne światy. Tu są magnesy, z czego musiałem zamienić je miejscami żeby zaczęły przewodzić prąd, a przecież to nie powinno mieć znaczenia. Blokada też w końcu puściła, więc na razie jest okej.
Wytapane z żółtej patelni
Awatar użytkownika
By Ziom41
#1406957
We wszystkich nemkach jakie mialem w ręce seryjnie była sprężyna.
Wytapane z żółtej patelni
Awatar użytkownika
By Fisherking
#1406968
A czysciles go ? Czesto rurki przychdza usmarowane pozostaloscia chlodziw i smarow tech.
Awatar użytkownika
By Ziom41
#1406999
Tak, oczywiście. Zamieniłem magnesy miejscami i zaczął działać.
Wytapane z żółtej patelni
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1407007
Ziom41 pisze:We wszystkich nemkach jakie mialem w ręce seryjnie była sprężyna.
Wytapane z żółtej patelni


Ale można wsadzić magnesy. Tak samo jak do Twojego można wsadzić sprężynę.
Awatar użytkownika
By Ziom41
#1407125
Mniejsza o to, mod zupełnie inny, inne materiały inne konstrukcje pinow czy blokady. Tylko caly czas się zastanawiam jakim cudem wcislem do środka akusa 18650 przy tulejach pod 18500
Wytapane z żółtej patelni
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.