EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Ferrix
#1406458
Witajcie. Opiszę krótko o co chodzi. 3 miesiące temu kupiłem na allegro zestaw spinner II i clearomizer kanger protank II. Do tej pory wspaniale mój e papieros działał. Przez ostatnie 3 dni zaobserwowałem, że czasami gdy klikałem przycisk od e papierosa po prostu nie działał. Nie przeszkadzało to, aczkolwiek wczoraj już to mi się bardzo często działo. Dzisiaj się już jakby zawiesił na amen i nie działa.

Cóż, co może być przyczyną? Da się go jakoś naprawić? Gwarancja już nie podlega.
@edit
Czy może to być wina przycisku? Czy da się owy dokupić?

Słuchajcie, moja bateria nie była w żadnym przypadku zalana, lub też nie spadła. Była prawidłowo używana. Nie wiem, czy jest to wina przycisku czy może czegoś innego w środku. Przycisk jest prawidłowo usadzony, tak jak wcześniej. Klika się go tak jak wcześniej, nie odczuwam żadnej różnicy. Nie da się go ani włączyć, ani użyć jednorazowo. Oczywiście bateria działa, w tym momencie jest naładowana do ok. 95 %, dziś ją ładowałem. Bateria działa, gdy podłączę ją do gniazdka, ładuje się prawidłowo.

Proszę.. Jest ktoś w stanie coś doradzić? Dlaczego ta bateria tak szybko przestała działać ? :(
Awatar użytkownika
By Martin Eden
#1406474
Witam.
Gdzie kupiłeś i ile zapłaciłeś za baterię ?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1406475
Kupuj dalej na alledrogo, albo idź po rozum do głowy i kup u jednego ze sprawdzonych sprzedawców z forum

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
By Ferrix
#1406477
Na allegro, w sklepie z e-papierosami, który z opinii cieszy się sporą reputacją, dlatego postanowiłem właśnie tam.

Za cały zestaw zapłaciłem 160 zł, jeśli mogę przekazać link, znajduje się tutaj: http://allegro.pl/e-papieros-vision-spi ... 51640.html

Ale czy bateria mogła by po upływie trzech miesięcy sama przestać działać?
Awatar użytkownika
By Martin Eden
#1406478
Kupiłeś w firmie pamart , o której pisano na forum z powodu kiepskiej jakości sprzętu jaki sprzedaje oraz problemów z reklamacjami. Gorzej chyba nie mogłeś zrobić. Kup e-p w dobrym sprawdzonym sklepie , który sprzedaje dobry towar.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1406484
Jakoś nie obiło mi się nic na temat tej firmy. Poczytaj na forum napewno są bardziej renomowane firmy np. E-Dym.
To jest chinszczyzna i wszystko może się zdarzyć.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
By Ferrix
#1406486
Czyli nie da się go naprawić. Prawdopodobnie jest tak jak mówisz, ale jednak myślałem że coś z tym można zrobić, gdyż w żaden sposób nie uszkodziłem tego e papierosa. No cóż, następnym razem będę musiał uważać, niestety na razie pieniędzy brak :P
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1406487
Jest wiele tematów na forum, poczytaj co wybrać i gdzie.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
By Ferrix
#1406490
Jeszcze dla utwierdzenia już tego tematu dodam, że nie jest to wina przycisku. Zdjąłem od zewnątrz przycisk i w środku zamieszczona dioda, czy jak to się nazywa gdy czymś kliknę również nie działa. Czyli wysiadł od środka... 3 miesiące za 180 zł to za krótko :/
Awatar użytkownika
By erbis
#1406495
Ferrix pisze:... 3 miesiące za 180 zł to za krótko :/

Z tym, że za krótko w pełni się zgadzam. Ale mam jeszcze pytanko z innej beczki - ile przez trzy miesiące wydałbyś na zwykłe fajki? ;)
By Ferrix
#1406501
erbis pisze:
Ferrix pisze:... 3 miesiące za 180 zł to za krótko :/

ile przez trzy miesiące wydałbyś na zwykłe fajki? ;)



Szczerze mówiąc nie mam pojęcia. Myślę, że nigdy nie byłem w pełni uzależniony od nikotyny. Zawsze lubiłem zapalić najpierw na imprezie, potem dla towarzystwa. Na dzień muszę zapalić przynajmniej te 2-3 papierosy. Nie ma co tu się rozpisywać zbytnio na temat mojego palenia, ale odpowiadając na pytanie, myślę że włącznie z imprezami pewnie ze 150 zł by poszło. Też nie potrafię Ci powiedzieć dokładnie. E-papierosa paliłem non stop, ze zwykłymi papierosami obchodzę się bardziej ostrożnie.


@edit
bawienie się jeszcze diodą przez chwilę poskutkowało, przez chwilę działała :D
Awatar użytkownika
By Martin Eden
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1406514
Ferrix pisze:
erbis pisze:
Ferrix pisze:... 3 miesiące za 180 zł to za krótko :/

ile przez trzy miesiące wydałbyś na zwykłe fajki? ;)

....

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia. Myślę, że nigdy nie byłem w pełni uzależniony od nikotyny. Zawsze lubiłem zapalić najpierw na imprezie, potem dla towarzystwa. Na dzień muszę zapalić przynajmniej te 2-3 papierosy....

Dla 2 - 3 ech petów warto wchodzić w elektroniczny nałóg?...
Herezja.
By Ferrix
#1406516
Już nie kupię nigdy żadnego sprzętu elektronicznego na allegro...

Panowie ale ostatnie pytanie, bo znacie się na rzeczy. Nie ma żadnej możliwości, wymiany tej diody w środku? Tak to się nazywa? Wiecie o co mi chodzi, w środku jest ten przycisk położony na płytce. Teraz zapałką po kilkudziesięciu wciskach zaczął działać. Ten element musi być uszkodzony. Oczywiście uszkodzony, mam na myśli jako już od dnia kupienia, bo towar musi być na prawdę wadliwy. I na przyszłość myślę, że gdy ktokolwiek będzie chciał kupić tam sprzęt, serdecznie nie polecam, gdyż tak jak mówię, nie upadł mi, ani nic.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.