EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By paw1966
#1404777
Witam serdecznie.Mam problem ze spinnerem 2. po ładowaniu zakręcam cleara wciskam przycisk bateria świeci a nie daje dymu tak jakby nie podawała napięcia.podnosiłem pin nic nie daje. na różnych clearkach jest to samo po czym nagle sama zaczyna normalnie działać.nie mam pojęcia o co chodzi.Proszę pomóżcie bo na dłuższą metę jest to denerwujące
Awatar użytkownika
By gregbard
#1404787
Jak się zachowuje po podłączeniu do ładowania, i jak reaguje ładowarka?
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1404900
To co chcesz?..., gwarancji brak, wiedzy brak, chęci zdobycia jej - też brak...
Kaplica panie...
By paw1966
#1404952
gdybym nie miał chęci to bym nie pisał i prosił o pomoc opisałem co się dzieje na zdrowy rozum powinno być wszystko ok a nie jest zastanawiam się czy się nie zalała bo mam dolnogrzałkowce i czasem pociekną ale nic nie widać żeby pływała nie rozbierałem tej baterii nie wiem czy jest na wcisk a skoro masz tej wiedzy tyle to sie nią podziel
Awatar użytkownika
By gregbard
#1404954
paw1966 pisze:gdybym nie miał chęci to bym nie pisał i prosił o pomoc opisałem co się dzieje na zdrowy rozum powinno być wszystko ok a nie jest zastanawiam się czy się nie zalała bo mam dolnogrzałkowce i czasem pociekną ale nic nie widać żeby pływała nie rozbierałem tej baterii nie wiem czy jest na wcisk a skoro masz tej wiedzy tyle to sie nią podziel

Masz multimetr? Na początek by się przydał... masz lutownicę? Przyda się potem, jak znam życie... :wink: Głowicę wyjmuje się we wszystkich ego i pochodnych o tak http://www.youtube.com/watch?v=uz-G_Eut_T0
Awatar użytkownika
By chudyhzd
#1405027
Może grzałka do wymiany??? Jak nie to pewnie kabelek od masy ci się przerwał i batka nie daje napięcia
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1405066
paw1966 pisze:gdybym nie miał chęci to bym nie pisał i prosił o pomoc opisałem co się dzieje na zdrowy rozum powinno być wszystko ok a nie jest zastanawiam się czy się nie zalała bo mam dolnogrzałkowce i czasem pociekną ale nic nie widać żeby pływała nie rozbierałem tej baterii nie wiem czy jest na wcisk a skoro masz tej wiedzy tyle to sie nią podziel

Ten post = lenistwo / brak poradności.
Ja lubię dzielić się wiedzą z tymi co chcą a nie wymagają..., gotowce gdzie indziej.
Awatar użytkownika
By camel77
#1405070
Miałem kiedyś podobny problem w swoim spinerze, okazało się że się jeden kabelek odlutował. Wyjąłem górę, lutownica do ręki i śmiga do tej pory ;)
Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.