EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Ewaper281
#1372201
Witam
Mam baterię z Volisha która ma ok. 7 miesięcy
I od pewnego czasu dzieje się z nią coś dziwnego, a mianowicie ładuję ją całą noc (8h) i rano jak będe palił to po ok.15 bóchu, to ona mi da znak że jest prawie rozładowana. A najdziwniejsze jest to, że jak mi pokazuje że jest rozładowana to po 5 minutach już nie będzie dawała znaku, że jest rozładowana...
I tak w kółko...

15 buchów----->sygnał rozładowania----->odstawienie jej na 5min------>pokazuje że jest w pełni naładowana...

Co jest z nią nie tak?
Ja BARDZO szanuje swoje rzeczy, ani razu mi nie spadła itp.

Pomożecie?


I czy polecacie Baterię Ego 1500mAh z wyświetlaczem LCD za 25zł?
Ostatnio zmieniony 01 maja 2015, 16:46 przez Ewaper281, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By VapingBeast
#1372212
Najprawdopodobniej ogniwo albo elektronika.
I nie, nie polecamy baterii EGO 1500MAH Z WYSWIETLACZEM LCD FULL ZESTAW 25ZŁ .
By krzywy1
#1373227
Ewaper281 pisze:

I czy polecacie Baterię Ego 1500mAh z wyświetlaczem LCD za 25zł?


Jak będziesz kupował, kup od razu 10 sztuk, na pół roku powinno wystarczyć :wink: .
By dinoZAR
#1373229
Za 25 złotych jedynym słusznym zakupem jest najtańszy egon na e-dymie. Jak chcesz coś w miarę dobrego to na wiosennej wyprzedaży jest aspire CF VV ze Zmiennym napięciem za 40 złotych.
Awatar użytkownika
By malina
#1373233
dinoZAR pisze: Jak chcesz coś w miarę dobrego to na wiosennej wyprzedaży jest aspire CF VV ze Zmiennym napięciem za 40 złotych.

Produkt niedostępny
Więc nie wprowadzaj w błąd 8)
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1373635
dinoZAR pisze:Za 25 złotych jedynym słusznym zakupem jest najtańszy egon na e-dymie. Jak chcesz coś w miarę dobrego to na wiosennej wyprzedaży jest aspire CF VV ze Zmiennym napięciem za 40 złotych.


Zmienne napięcie to masz w gniazdku. Tu jest regulacja napięcia.
By HanysPL
#1373653
malina pisze:
dinoZAR pisze: Jak chcesz coś w miarę dobrego to na wiosennej wyprzedaży jest aspire CF VV ze Zmiennym napięciem za 40 złotych.

Produkt niedostępny
Więc nie wprowadzaj w błąd 8)

O ile się nie mylę to już jutro będzie dostępny.
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1373700
@agregat76
Racja zmienne = regulowane. Jakiś czepliwy dziś jestem.

@hubert213
Za 25 zł w e-dymie jest bodajże ego-w. I jest to dobra bateria jak na swoją cenę (np. do visione CC). Chodź fakt w promocji dokładając 15zł można kupić aspire CF :mrgreen:
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1373767
szpurek13 pisze:@agregat76
Racja zmienne = regulowane. Jakiś czepliwy dziś jestem.

Według mnie nie do końca tak jest.
Tłumacząc dosłownie "Variable Voltage" otrzymujemy faktycznie "zmienne napięcie".
Jednak w związku z przyjętą u nas nomenklaturą "prąd/napięcie stałe/zmienne" dosłowne tłumaczenie jest trochę niefortunne. W języku angielskim mamy:
Alternating current - prąd zmienny
Direct current - prąd stały
Tak więc VV odnosi się zupełnie do czegoś innego.
Jak więc powinno brzmieć tłumaczenie "Variable Voltage"? Według mnie napięcie "zmienialne" czyli regulowane :mrgreen:
By marek_k62
#1373771
myślę, że Twoje wyjaśnienie kończy rozważania. Danke!
Czasem jednak odnoszę wrażenie, że dla niektórych detale są ważniejsze od istoty sprawy. Byle błysnąć "ilorazem" czepną się raz olejków, raz napięcia, a raz jeszcze czegoś...
Jakby świat od tego miał się skończyć...
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1373773
Tu nie chodzi o "iloraz" tylko o wiedzę.
Wiedza się przydaje, też można zabłysnąć ;)
Tak tak, to wszystko to tzw. "wiedza zbędna", do życia wystarczy w sumie umiejętność odróżnienia tego co jest jadalne a co nie, takie czasy nastały :mrgreen:
By marek_k62
#1373775
Pawle, wiedza zawsze się przyda i z wyjaśnienia Ci chwała. Chodzi mi o tych co na niezręczności sformułowań polują i właśnie tylko tym błyszczą. Zobacz ile na tym forum ataków gdy ktoś się niekoszernie wysłowi. Wątki zbaczają z tematu, a "pytacz" pozostaje z problemem...
ale to też OT...

https://i.ibb.co/nsNtgBP/lost-vape-u[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.