EPF
Ładowarki do akumulatorów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By moon
#136536
Witam serdecznie.

Z Waszą pomocą, kupiłem następujący zestaw - viewtopic.php?f=28&t=5349 --> http://www.heaven-gifts.com/index.php?g ... oductname=

Niestety padła mi ładowarka USB (podłączona do komputera, nagle "zgasła" i nie ruszyła). Problem w tym, że w sklepie Milda, za taką wołają 25 zł (3,5 $ w sklepie www - niestety, czas dostawy...).

Znalazłem takie coś - http://ecigar.pl/p15,ladowarka-usb-e-pa ... se901.html - za 19 zł.

Czy dobrze rozumuję? W sensie wyboru ;)
Awatar użytkownika
By moon
#136704
Uniwersalna jest w tej samej, absurdalnej, cenie co i w sklepie normalnie mogę kupić. Do tego koszty przesyłki ... ;)

Za jakiś czas będę robić zakupy w HG, więc kupię sobie parę na zapas. Na razie potrzebuje czegoś na chwilę... no i nie za te pieniądze. Dlatego zastanawiam się i pytam o tę w ecigar
Awatar użytkownika
By iowa74
#136743
moon ja Ciebie nie rozumiem. Podałeś linka do ładowarki za 19 zeta, Potek podał do 2 za 20 zeta, różnica żadna. A nawet te co podał Potek są uniwersalne. Za przesyłke zapłacisz wszędzie. A stacjonarnie to w Mildzie do swojego e-p nie dostaniesz.
No ale to Twoja sprawa, pieniądze i rozum. Zrobisz po swojemu.
Awatar użytkownika
By moon
#136749
Podałeś linka do ładowarki za 19 zeta

z przesyłką.
Potek podał do 2 za 20 zeta, różnica żadna

bez kosztów przesyłki
A stacjonarnie to w Mildzie do swojego e-p nie dostaniesz.

To ciekawe, co miła Pani mi za ładowarkę pokazała? Co ciekawe, działało.
:)
Awatar użytkownika
By iowa74
#136758
moon pisze:
Podałeś linka do ładowarki za 19 zeta

z przesyłką.

upss nie dojrzałem, chyba za mocny liquid ;)
Po za tym te do 901 ładuja do niższego napięcia niż te do KR808D-1, więc naładuje ale nie do pełna.

A stacjonarnie to w Mildzie do swojego e-p nie dostaniesz.

To ciekawe, co miła Pani mi za ładowarkę pokazała? Co ciekawe, działało.
:)[/quote]
Od modeli Milda na pewno nie pasują, może Pani pokazała innej marki( najprawdopodobniej Trendy uniwersalna lub do 808D). I aj bym tą brał( uniwersalną)
Gwinty do KR808 i 901( Cp118, poltiko117, czy tr808D) są te same.
Awatar użytkownika
By moon
#136767
Od modeli Milda na pewno nie pasują, może Pani pokazała innej marki( najprawdopodobniej Trendy uniwersalna lub do 808D). I aj bym tą brał( uniwersalną)
Gwinty do KR808 i 901( Cp118, poltiko117, czy tr808D) są te same.

Być może. W każdym bądź razie na usb było logo mild.

Zamówiłem tę za 19 zł (z przesyłka) ;) Jak pisałem, będę niedługo robić zakupy, więc zamówię odpowiednią (znacznie taniej) w HG.

Dzięki za odzew.
By Łysiol
#137011
moon czy Ty na prawde robisz sobie problemy za 5Pln?
Po co? :shock:
Awatar użytkownika
By moon
#137370
Łysiol.

Nie ma znaczenia jako to jest kwota. Zresztą, to mój czas, moje pieniądze i moje decyzje? Nie ma zamiaru przepłacać za coś, co nie jest warte swojej ceny, tylko dlatego, że ktoś narzuca absurdalne ceny czy za logo. Mamy wolny rynek, dostęp do szybkich i wygodnych zakupów, to dlaczego mamy z tego nie korzystać? Policz sobie kiedyś "te tylko 5 złotych" na jakie machasz ręką, to zapewniam, że się zdziwisz.

Zresztą pytanie padło, czy ta konkretna ładowarka będzie pasować, a skończyło się na dyskusji o finansach.

Dziękuję wszystkich za porady i wskazówki, dotyczące konkretnego zapytania.

Pozdrawiam.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.