EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By zipero0912
#1366827
Witam. A więc mam problem z wapowaniem.. Ciągle w moim zestawie czuć grzałkę zamiast liquidu ;/ Czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć mi dlaczego tak się dzieje?
By zipero0912
#1366829
właśnie próbowałem to robić.. Aktualnie wapuje na 7,5 do 11 max. Czasem nie czuć tego ale i moc jest nie ta.. Próbowałem już na różnych mocach i nic. Może być to spowodowane tym że mało liquidu zaciąga grzałka?
By cyzxer5
#1366832
Jesli zaciaga grzalka to powodem najprawdopodobniej jest to ze jakas czesc grzalki nie styka sie z watka i wlasnie ten gragment grzalki generuje swoj wlasny smak
By zipero0912
#1366833
Więc co zrobić? Zmienić grzałkę? W sumie ta grzałka ma dopiero drugi dzień ;/ Może łącznie wypalone 4ml ..
Awatar użytkownika
By lud3ik
#1366836
Wziąć cieniutką igłę do szycia i spróbować w grzałce podociskać watkę do grzałki. Zakrop ją najpierw bezpośrednio ze strzykawki 2-3 krople i sprawdź.
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2015, 15:41 przez lud3ik, łącznie zmieniany 1 raz.
By zipero0912
#1366837
Ok. Spróbuje. Dam znać czy pomogło jak wrócę z pracy.

-- [scalono] 23 kwi 2015, 17:29 --

A wiec.. próbowałem docisnąc igła dokładnie żeby nic nie odstawalo od grzałki ale nie pomogło. .. smak palonego sznurka/wacika .. jakieś pomysły jeszcze??
Awatar użytkownika
By lud3ik
#1367001
Jeżeli przyjarałeś jakimś sposobem nośnik i drut to teraz już nie minie ten smak/aromat Grzałka do wygotowania i przepalenia.

Ja dopiero dziś zalałem swojego i robiłem dokładnie tak jak kazali 5 kropli na grzałkę i zalałem. Dopiero po 20 minutach Pierwszy buch na 8W Jak zobaczyłem że przestał siorbać (Za dużo zakropiłem) to stopniowo podnosiłem aż do 11,5W (4,5V) Teraz można Robić nawet 10 sekundowe buchy i nic nie przypala a chmura/smak/kop jest zaje**** Zrozumiałem że moje grzałki z kajtka to się nawet w połowie nie pokazały ...
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1367144
Jeśli na nautilusie smakuje Ci lepiej jak na kajtku to poniosłeś na nim sromotną klęskę :mrgreen:

@zipero0912
Grzałka pewnie do wymiany. Tak to jest z kupczymi grzałkami - raz działają godzinę a raz miesiąc... Loteria.
Awatar użytkownika
By lud3ik
#1367425
szpurek13 pisze:Jeśli na nautilusie smakuje Ci lepiej jak na kajtku to poniosłeś na nim sromotną klęskę :mrgreen:

@zipero0912
Grzałka pewnie do wymiany. Tak to jest z kupczymi grzałkami - raz działają godzinę a raz miesiąc... Loteria.

Nie to miałem na myśli Chmurki i smak były, ale to nie to samo. Miałem czasami problem tego typu że chmura była strasznie mokra - Do tego stopnia że po kilku minutach spota miałem charczenie w krtani i wypluwałem dość spore ilości sam nie wiem czego ...

Kajtka lubię i miałem z nim do czynienia dość długo, ale raczej przepadam za spokojnymi setupami Nie wiemy tak na prawdę jakie będą efekty wapowania za 10 lat.

Do autora
Zauważyłem że jak jest pełny baniak to jest mniejsze branie liquidu na grzałkę. Przy ilości około 3ml podaje świetnie, co czuć w smaku i chmurce bardzo.

https://i.ibb.co/nsNtgBP/lost-vape-u[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.