EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Skoczek135
#1359211
Witajcie.

Otóż dostałem od znajomego nemesisa. Problem jest taki, że strasznie nagrzewał się przycisk. Okazało się że jest starta śrubka pina plusowego i jest przytarty sam pin minusowy. Przycisku nie mogę całego skręcić bo wtedy bateria lata w środku. Tuleje są dobrze dobrane, 2 największe + cap od pinu + przycisk - inna konfiguracja nie pasuje. Domyślam się, że winą tego nagrzewania jest właśnie rozkręcony przycisk. Dodatkowo zauważyłem, że sprężynka jest w jednym miejscu ciemniejsza, więc sprężynka robi za grzałkę, a tam liquidu nie nalewam :). Czy gdzieś dostanę te śrubki?
Awatar użytkownika
By Hadeusz
#1359235
Ciekawe zjawisko. Jeśli prawidłowo wyregulujesz pin+ w stosunku do parownika i z prawidłowo skręconym przyciskiem aku nie powinien latać. A śrubki to musiały by być nie wiem jak zjechane. Tym bardziej, że śrubka pin- nie ma wpływu na "latanie" baterii.
Wrzuć może fotki jakieś przycisku i tych startych śrubek.

Tap... Tap...
Awatar użytkownika
By Skinner
#1359240
A nie masz przypadkiem przykręcony o jeden pierścionek za dużo (ten najwęższy) ? Do tego obowiązkowo czyszczenie gwintów.
Przycisk skręcasz do oporu. Przykręcasz parownik, dokręcasz pin głowicy, do głowicy dokręcasz body, ogniwo do środka, i na koniec do oporu skręcony wcześniej przycisk. Musi działać.
By Skoczek135
#1359242
no właśnie jest mocno zjechana śrubka i po dokręceniu do kajtka pinu, oraz skręceniu przycisku - dopiero bateria przestaje latać gdy przycisk wkręcam do samego końca, a nie ma szansy na wciśnięcię przycisku :( Chwilowo jestem uziemiony bo swojego boxa oddałem teściowi, dziewczyna pali na modzie swoim, a ja podgrzewam guzik i palce :P

Nie wiem czy jest sens wstawiać zdjęcie bo jedna i druga śrubka są skrócone o tak 1 mm, co widać bo nawet jedna jest krzywo skrócona.

Jest tak:
Ta tuleja z wyjściem na pin + druga największa tuleja + tuleja z wygrawerowanym napisem "nemesis" + przycisk.

Kajtka + nemka miałem od dawna więc wiem jak go złożyć, natomaist tego nemesisa dziś dostałem i nie mogę sobie z nim poradzić.
By Skoczek135
#1359360
Okej uporałem się z tym :) miałem gdzieś nową grzałkę od t3 (stary klirek) i wziąłem z niej uszczelkę która znajdowała się pod sznurkiem. Wsadziłem ją pomiędzy pin minusowy a przycisk i na razie jest gitara :) to chwilowe rozwiązanie bo pin wystaje i nie trzeba naciskać żeby załączyć, wystarczy dokręcić przycisk :) a więc albo kupie jakiś oring albo zwężę tą gumę :)

O jak mi brakowało takiego kopa :)
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.