EPF
Modernizacje e-papierosów i akcesoriów przez forumowiczów.
By Borg
#134384
Na pewno ktoś Ci pomoże, musisz tylko doprecyzować pytanie czy chciałbyś aby ktoś to zrobił za Ciebie i wysłał gotowca czy też chciałbyś go zrobić sobie sam. Jeżeli to pierwsze to lepszym miejscem będzie dział ogłoszeń-> kupię a jeżeli chcesz zrobić sam to opisz czy już zacząłeś czy dopiero chcesz wystartować, jakie masz zgromadzone materiały, ile już zrobiłeś, czy stanąłeś na jakimś problemie, którego nie potrafisz pokonać. Powinieneś też określić się czy pisząc INDU masz na myśli dokładnie ten model lub jego klony czy też dopuszczasz inne rozwiązania, jeżeli dopuszczasz to określ się co chciałbyś osiągnąć, co przeszkadza Ci w e-p produkowanych seryjnie. Musisz też określić swoje priorytety: wielkość, wygląd, podobieństwo lub jego brak do analoga, poręczność, pewność działania, długość działania. Na pewno nie chciałbyś aby ktoś zaoferował Ci pomoc a potem okaże się, że na przykład wygląd lub wykonanie jest dla Ciebie niezadowalające. Powinieneś też określić czy chciałbyś używać atomizerów (jakich) czy też kartomizerów i też jakich. Im więcej informacji podasz tym szybciej i konkretniej ktoś będzie Ci mógł pomóc.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.